Stínohra (2022)

Když utíkám před autem, které mě pronásleduje, tak přeci uteču do míst, kam se auto nedostane a pokud mám u sebe i mobil, tak si v klidu zavolám třeba na 112. A takových blbostí tam bylo několik. Odporná kamera a zvuk to už jenom dále posílají ke dnu.

Stolen (2009)

Takové šedivé rodinné drama, kde se ovšem spoustu věcí nedozvíme. Např. nevíme, proč se detektivu Tomu Adkinsovi nikdy nepodařilo usvědčit hlavního podezřelého a jak na něj vůbec přišel. Kriminálka to tedy rozhodně není. Propojení dvou příběhů, mezi kterými uplynulo 50 let, je zajímavé, ale hrozně nudně natočené.

Stopy zločinu: Pátek, čas motýlů (1989) (TV film)

Potměšil jako nadrženej násilník si to asi opravdu užíval a major Zeman u toho zase odpočíval, protože byl tentokráte na druhé straně, ale když viděl, jak to těm patlalům od policie nejde, tak v závěru prohlásil, že už se chtěl raději udat sám. No a vo tom to je ....

Strach má velké oči (1980) (TV film)

Když běžela tahle trhlá punková pohádka poprvé v televizi (r.1980, měli jsme černobílou tv Auroru), tak jsem si řekl, že na ní budu dokonce života vzpomínat. No ani dnes nezklamala. Juééz juééz při polévce od báby Magi aka Ivy Janžurové je nezapomenutelná hláška ..

Strážci - Watchmen (2009)

Nebavilo mě to. Jediné co mi utkvělo v hlavě, bylo povislé modré péro dr.Manhattana.

Stroj jménem Arnold (2018) (TV film)

Arnold je ikona. Jeho VHS kazety hned vedle kazet se Stallonem byly v poličce na prvním místě. Ode mě má plnou palbu za 5. Ať si mele kdo chce, co chce ...

Střípky (2021)

Tohle mohla být bomba typu Sedm, Zodiac nebo Purpurové řeky. Bohužel díky děravému a nudnému scénáři a také zmatené režii se z toho stala béčková patlanice. Zvlášť ke konci už to byla celkem fraška a Denzel s Ramim už neměli co hrát.

Suburra (2015)

Tak to byl nářez ! A parádní hudba k tomu jako třešnička na dortu. Dal bych 6 hvězd, kdyby to šlo.