Domek z karet (2013) (seriál)

"Žádny spisovatel neodolá dobrému príbehu a žádny politik neodolá slibúm, které nemúže splnit."  Poslední sérii Netlfix totálně zabil tenhle seriál.

Dopisy z Iwo Jimy (2006)

Clint Eastwood nám naskytl pohled do útrob bunkrů Japonských fanatických vojáků , kteří přece jen byli lidé , kteří trpěli a chtěli konec valky.... Hodně zajimavý snímek , který se někdy bohužel vleče.

Drive (2011)

Jediná škoda, že není ve filmu více honiček s auty, protože byly dokonale. Kamera a ozvučení se více než povedlo a Ryan Gosling byl taky fajn.

Dvanáct (2007)

Ruská kopírka amerického veledíla. Z 12 rypáku, které jsou na obrazovce 95% času, není nikdo sympatický. Konec v podstatě taky nepřekvapil.

Gladiátor (2000)

"Jsem Maximus Decimus Meridius. Velitel Severní armády. Generál legie Felix. Věrný služebník pravého císaře, Marca Aurelia... Zavraždili jste mi syna a zavraždili moji ženu. Ale já se pomstím teď, nebo v přístím životě" Jeden z nejlepších filmových zážitků.

Iluzionista (2006)

Slabý odvar toho co nám ve stejném roce nabídl Nolan v Dokonalém triku.

I'm Still Here (2010)

V mých očích nepochopitelný a hlavně nekoukatelny projekt Afflecka, kde se k tomu kdo ví jak přimichal suprovy herec Joaquin Phoenix. No jenom doufám, že ani jednoho nenapadne vytvořit podobný filmodokument o herecké trosce, která se dá na Rap kariéru.

Insider: Muž, který věděl příliš mnoho (1999)

Fantastický Russell Crowe zde jede na plné obrátky a Al Pacina herecky přehrál. Ovšem ani samotný Pacino nebyl vůbec špatný, ba naopak výborně ztvárnil charismatickeho novináře Bergmana.