ganz

jan nejedlý

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16
    • 20.10.2020  13:22

Pro milovníky soudních dramat povinnost. Na film jsem narazil vlastně omylem, ale god bless netflix algorithm, tohle byla prostě bomba! Cohen je boží a role mu hrozně sedla, stejně jako Redmaynovi

• 25.9.2020  23:17

Chápu, že většina lidí ten film asi neocení, ale jesus fucking christ to je tak skvělý, že kdo to nemiluje, je fucking normie dipshit!

• 25.9.2020  23:09

Love letter klasickému jižanskému BBQ, u kterého budete slinit jak pes I.P. Pavlova. Tootsie a Rodney jsou absolutní top.

• 25.9.2020  23:04
    Flash (TV seriál) (2014)

Run Barry! Dodneška nerozumím tomu, jak napůl akční komiks a napůl telenovela může dohromady fungovat, ale prostě to tak je! Show, kde libovolný problém vyřešíte tím, že Barry poběží rychleji, je prostě oddechová bomba!

• 25.9.2020  23:00
    Wonder Woman (2017)

Film který se skládá ze scén, kdy postavy si postavy sednou a debatují, jen proto aby zjistily, že mají jít někam jinam, kde si sednou a budou debatovat, kde posléze zjistí, že by měly jít jinam a tam sednout a debatovat, kde posléze zjistí.... A nakonec je velká full CGI battle. To už je víc femisnistický film Death proof i přes to, že ho točil Tarantino.

• 25.9.2020  22:55

Maaarthaaaaa!!!!!

• 25.9.2020  22:52
    Ďábel (2020)

Pokud se hlavní události filmu, který má přes dvě hodiny, dají říct ve dvou větách, něco je špatně. Pattison a Skarsgard fajn výkony, ale film to nezachrání. Holland, ačkoliv jsem doufal že to tak nebude, byl trochu moc dřevěný a i ten jižanský přízvuk zněl tak nějak zvlástně. A hlavně ten šílený voiceover...proboha proč? To byla taková hloupá berlička, která po chvíli už jenom otravovala a jen poukazovala na scénaristickou bezmoc.

• 8.9.2020  12:22
    Gotham (TV seriál) (2014)

Vlastně docela příjemná blbost na zabití času. Bohužel ale kolísání kvality je dost masivní a i přes záblesky kvality, to vždycky srazí nějaká úplně blbá epizoda, skoro nulový vývoj charakterů a ta zpropadená nesmrtlenost jakékoliv postavy, která se i po useknutí hlavy vráti do dvou dílů zpět ("Naivně jste si mysleli, že setnutí hlavy mě zabije? Příště miřte na mou druhou hlavu!"), což už je prostě na začátku čtvrté serie otravný...

• 12.8.2020  13:10
    Palm Springs (2020)

Taková hrozně příjemná oddechovka, která ničím moc nepřekvapí, ale vůbec to nevadí, protože celou dobu prostě baví.

• 15.6.2020  12:28
    Hlava 22 (TV seriál) (2019)

Oproti mnoha komentářům mi přijde, že se seriálu poměrně zdařile podařilo replikovat atmosféru knihy. Když k tomu přidáme skvělý casting, tak vše funguje tak, jak má.

• 15.6.2020  12:21
    Dycky Sunderland (TV seriál) (2018)

Depresivnější věc jsem dlouho neviděl a to jsem nedávno viděl Trumpův projev. Trainwreck jako víno.

• 15.6.2020  11:51

Přijde mi, že ve filmu bylo tak o 20 minut navíc a dost to pokazilo jeho docela dobré tempo. Jinak ale koukatelná akce, která neurazí, ale taky nijak nenadchne.

• 15.6.2020  11:48

Mám Zdendu rád, ale oproti formátu Ano šéfe je tohle pouze nepovedená a smutná replika něčeho, co perfektně fungovalo. Škoda.

• 15.6.2020  11:44
    Závod o Bílý dům (TV seriál) (2016)

Pokud milujete tu megashow, kterou US politika nesporně je, tak je to seriál pro Vás.

• 15.6.2020  11:42

Dobře obsazené ambiciózní zdlouhavé nic.

• 15.6.2020  11:37
    Final Space (TV seriál) (2018)

Není to ani Futurama, ani Rick a Morty a je to dobře. Final space je prostě ve vlastní kategorii a má jedinečnou atmosféru, skvělý soundtrack a parádní příběh. Když si zvyknete na hlavního představitele, který je ze začátku poměrně otravný, ale najdete si k němu cestu, tak Vás čeká perfektní epická jízda vesmírem.

• 15.6.2020  11:31
    Paradise PD (TV seriál) (2018)

Je to hrozně hloupý, fekální, černý a nedospělý humor a přesně proto je to skvělá věc.

• 15.6.2020  11:27
    Po životě (TV seriál) (2019)

Hořkosladká komedie, která občas překvapí až překvapivě silnými momenty. Samotné mětečko se všemi prapodivnými charaktery pouze doplňuje tu nostalgickou beznaděj, která se táhne celou první sérií. Ten seriál je prostě něco jiného a chápu, že to nemusí každému sednout, ale pokud máte rádi Rickyho Gervaise a jeho humor, není důvod váhat.

• 15.6.2020  10:30

Komedie je možná až moc silné slovo. Všichni aktéři filmu jsou tak trochu namyšlení idioti a John Cusack hraje postavu, která je celý film natolik otravná, že jsem to horko těžko vůbec dokoukal. Nevím, čím si film vysloužil kultovní status, ale já bych ho používal jedině tak pro mučení zatčených teroristů.

• 15.6.2020  10:22

Při srovnání s Reservoir Dogs tento počin bohužel dost pokulhává. Ačkoliv jsou dialogy podle očekávání poměrně na úrovni, tak občas prostě nefungují a jsou o ničem. Navíc je to přehnaně dlouhé na to, kolik se toho vlastně v celém filmu stane. Ačkoliv tedy nejde o špatný film a jeho shlédnutím nic nepokazíte, tak si film podle mě už znovu nepustíte. Čekal jsem od Tarantina mnohem, mnohem víc.

• 5.6.2020  13:56
    Astronomy Club: The Sketch Show (TV seriál) (2019)

Docela povedená oddechovka, kterou člověk jako běloch asi nemůže úplně docenit, ale je to ve výsledku docela sranda, takže proč ne.

• 11.5.2020  08:30
    Maniak (TV seriál) (2018)

Je to hrozně pěkně ulítlá věc, která Vás protáhne tunou snových realit, ale nebere se u toho smrtelně vážně, což je prostě fajn. Pokud se chcete kouknout zase na něco trochu jiného, tohle je ono.

• 11.5.2020  08:16
    Contratiempo (2016)

Příjemná, napínavá atmosferická podívaná. Ke konci sice možná až moc překombinovaná, ale nakonec proč ne?

• 15.4.2020  08:59
    Zaklínač (TV seriál) (2019)

Dávám nekritických pět. Asi jsem trošku fanboy, ale Zaklínač je pro mě je úžasná věc. Kdo by řekl, že US seriál se bude knih držet víc, než ten starý polský. Našlo by se dost objektivních negativ. Od levné produkce, místy odfláknutého scénáře až k muzice, která často jen kopíruje třetí hru, ale přese vše jsem z toho byl nadšený. Skvěle obsazené hlavní (tři) role (přes hlasy "boo hoo Yeneffer není árijská žena") , skvěle natočené bojové scény, včetně perfektní choregrafie a bez tisíce střihů, atmosféra světa, kde občas ta největší monstra jsou sami lidé a skvěle přiblblý Marigold, který jak kdyby se pro tu roli narodil (...oh Valley of plentyyy yohoho). V tomto případě tedy 80% s příslibem zlepšení v druhé řadě.

• 15.4.2020  08:32

Všichni se můžou snažit o sto šest, hrát co to jde, ale podprůměrný film to prostě nezachrání. Když i twist, který by měl šokovat, nebo alespoň překvapit, je úplně hrozná nuda, je něco špatně. Prostě to celé stojí na chatrných základech. Proč by proboha milionář vymýšlel takhle stupidní a komplikovaný plán, který se s každou další proměnou může rozpadnout? Pokud by se chtěl zbavit svojí ženy v realitě, tak by se prostě ztratila a už nenašla. Postavit plán na tom, že detektiv, se kterým tvoje žena spí, má pistoli, tak si koupím stejnou pistoli, pistoli mu vyměnín, pak budu doufat, že se mi podaří dostat jeho a pouze jeho na místo činu obležené policií a .... Ne. Prostě ne.

• 28.3.2020  13:17
    The Circle (TV pořad) (2020)

Absolutně příšerný pořad, který se těžko vypíná. Když mě žena v karanténě naučila reality tv, chtěl jsem vidět opravdu to nejhorší, co tento žánr nabízí a The Circle, je myslím přesně to. Nahraná simulace sociálních sítí, která vytáhne z protagonistů to nejhorší, nenudí. Každých třicet vteřin se budete ptát sami sebe proč to proboha sledujete, ale bohužel je to svým zvráceným způsobem zábavné (hlavně pak nejlepší reprezentace over the top italského stereotypu - Joey).

• 28.3.2020  13:12
    Hannibal (TV seriál) (2013)

První dvě série jsou podle mě jedinečné a ačkoliv je vše opravdu hodně přehnané a místy nelogické, funguje to opravdu dobře. Atmosféra, napětí, herci i stylizace. Bohužel poté přijde série třetí, která dle mého názoru seriál pohřbila. Tuna pseudofilosofických monologů, postavy které se tak nějak potácejí kolem a pořádně neví co dělají, absence jakéhokoliv racionálního myšlení protagonistů a Hannibal, který má tak silný plot armor, že už je to opravdu nuda. Při absenci děje pak těkavý soundtrack, který v prvních dvou sériích fungoval tak dobře, už jen otravuje. Hodnocení jsem musel snížit na 4 hvězdy, protože třetí série je nekouokatelná, ale myslím, že za první dvě série si alespoň toto hodnocení seriál zaslouží.

• 25.3.2020  10:59
    Pán tygrů (TV seriál) (2020)

Úžasná bizární podívaná, plná tygrů, zbraní, rednecků a zneužívání zvířat. Občas se člověk nestačí divit, co je v US možné, je to jak výlet do jiné reality, který ale stojí za to.

• 23.3.2020  12:41
    Hra z Anglie (TV seriál) (2020)

Velice příjemně zpracované počátky moderního fotbalu, včetně vykreslení tehdejší sociálních rozdílů, která se projevovaly právě i ve fotbalu. Pokud jste sportovní fanoušek, je to nutnost, která Vás sice neposadí na zadek, ale rozhodně potěší.

• 11.3.2020  19:51
    Šéfkuchaři v akci (TV seriál) (2019)

Zábavná nadstavba filmu Chef a super pořad s tunou inspirace do kuchyně. Je to takové příjemně nenucené s podobně pohodovou atmosférou jako film.

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16