• Rodinný

Rapl - Cvokhaus (2019) (epizoda)

Musim uznat, ze prvni dva, tri.. mozna ctyri dily byly oproti vyborne prvni serii strasidelne spatne. Ale posledni dva-tri pro me znovu jedou na ctyrhvezdickove vlne. Zaplatpanbuh.. po ctvrtem dile jsem si rikal, jestli ma cenu to vubec dokoukat. A hle - ma.. serial doslova chytl druhy dech.. snad ta vzestupna tendence vydrzi az do konce..

Tři bratři (2014)

Strasne se mi libi zpracovani posledni pohadky - O dvanacti mesickach.. to mohlo byt natazeno klidne do cele stopaze... Sipkova me nebavila, a Sverakovsko-Uhlirovskou Karkulku uprednostnuji v kratsim divadelnim formatu snadno dohledatelnem na youtube..

Tance z pohádkového rance (2018) (pořad)

Henrieto Henrieto.. :-( ale malej na to kouka s otevrenou pusou takze to asi zaujmout dokaze... kolikpak deti podle toho tak tancuje?

Zpívejte s námi (2017) (pořad)

Mne se ta animace teda moc roztomila nezda :-/

Láska nebeská (2003)

Nez jsem to videl poprve, nikdy bych neuveril, ze na tohle pristoupim... ale Laska nebeska uz se pro me stala nedilnou soucasti kazdych Vanoc.. dve ze tri scen jsou naprosto nezapomenutelne.. skvela hudba, rychly spad.. a linie Jamieho a Aurelie je pro me top. Fakt hodne HODNE povedene.. jinak vserikajici komentar, se kterym se plne ztotoznuji - jak jinak - od Alusky88

Riley ve velkém světě (2014) (seriál)

Rowan Blanchard fakt takovej mazlik.. prekvapive casto vtipne... fajn uvodni znelka :-)

Interview Jaromíra Soukupa (2018) (pořad)

Viden jeden dil s A.Babisem po kauze "unosu" Babisova syna... neuveritelna predevsim prvni polovina, nez "moderator" Soukup "Bambise" o reklamni pauze usmernil..

Lynč - Likvidace zásob (2018) (epizoda)

Skodaaa.. tenhle dil ma hodne dobre momenty.. viz.napr. posledni uveritelna scena matky s dcerou. Napeti taky solidni, ale jak uz tady mnozi psali - postavy casto nejednaji ale ani zbla racionalne.. kdo tohle vymyslel... scenar psal ocividne nekdo "na pocatku kariery". Ale nejvic me stejne dostava (depta?) JEDEN jediny policajt.. a to je na tuhle lokalitu rekl bych velice, velice malo :-)))