• Romantický

Holky na tahu (2012) odpad!

Přiznávám, neviděla jsem to celé. Nedalo se. Po čtvrt hodině jsem to vypnula. Film o vulgárních zfetovaných s IQ tykve, fakt ne. Kirsten Dunst mám ráda, ale tohle? Proboha proč?

Krůček ke štěstí (2016) (TV film)

Pohádka pro žehlící matky na mateřské dovolené, které si u filmu/žehlení vypijí sklenku vína, vzpomenou na lásku z tábora a zasní se, jak by to mohlo dopadnout, kdyby byl celý svět natřený narůžovo a všichni se vzájemně chápali a podporovali (SPOILER: Třeba šéf svoji zaměstnankyni, která se na něj vykašle minutu před důležitou prezentací pro klienta. Haha, to bych chtěla vidět!).

Zakázané uvolnění (2014)

Teda, to nechápu, takové nízké hodnocení?? Asi jsem tedy přesná cílová skupina pro film - třicítka na prahu vdavek, co miluje britcomy. Podle mě výborná komedie... tak krásně absurdní a při tom jako ze života.

On je žena (2012) (TV film)

Asi jsem se zbláznila, ale mě se tahle oddychovka fakt líbila! K háčkování ideální aneb vyko(le)jený matky na mateřský potřebují občas úplně vypnout (= kéž bych se mohla stát na pár dní chlapem a vypít si mozek). :-D

Rosa: Svatba v Africe (2015) (TV film)

"Svatba mého nejlepšího přítele" po německu. Klasická lehká romantická komedie, dobrá jako kulisa k žehlení, háčkování nebo vaření. V rámci žánru průměrný film, na který si druhý den stěží vzpomenete, ale příjemný.

Marta a Věra (2014) (seriál)

Jestli první série byla průměrná (ale mezi českými sitcomy stále perla), tak druhá série naprostá bomba! Holt když koukám na jiné recenzisty, tento humor asi není pro všechny. Mě ale vážně sednul! ;-)

V kůži třicítky (2011) (TV film)

Když se na to člověk podívá s nadhledem, tak je to náhodou vtipný. Film skvěle vystihl problémy patnáctiletých holek. Ideální, když chcete jen koukat a na nic nemyslet (maximálně si vzpomenout na své tenkrát poprvé). :-)

Dítě nebo kariéra (2006) (TV film)

Odpočinkový film na nedělní odpoledne k žehlení. Romantická komedie o tom, že ne každá žena je hned hrrr do dětí a ne každý muž je materialistický kariérista. Ale když láska kvete, přece jen se dopracují ke společnému cíli. Milé, nenáročné, průměrné...

Hlídač č. 47 (2008)

Taková plochá pohádka pro dospělé, ve které ani jedna postava není kladná, natož sympatická. Film mi přišel dosti nudný a povrchní, scénář velmi jednoduchý, vše vysvětlováno jak pro slaboduché, herecké výkony otřesné (ostatně Karel Roden snad ani jiný obličej udělat neumí - ano, nejsem jeho fanynka) a a nějakou tu emoci aby jeden pohledal.

Den po zítřku (2004) (TV film) odpad!

Jen jako zvuková kulisa k háčkování a i tak se to nedalo "dokoukat". Prosím vás, řeknete mi někdo, jestli tu manželku v tom Berlíně nakonec našel? Nebo jen dceru a zůstal s brunetou?? Na doposlouchání opravdu nemám sil! Tolik hloupých dialogů jsem snad ještě nikdy neslyšela! A co teprve ty do sebe nezapadající nesmysly! :-)