Bakaláři - Prémie (1972) (epizoda)

Charta manželských práv - a) podpisem této charty :D .. moc hezký díl o šmuku

Bakaláři - Štěstí (1984) (epizoda)

Ten šťastnej den nebere konce!! ..přijde parta kominíků v novým čistým mundůru, přinesou štěstí - takže 1auto kleklo ze 4tyřech, nevěsta si vyvrtla kotník, auto odtáhne odtahovka, ztratili se klíčky od dalšího auta, policie je zadrží na cestě nazpátek v cestě 7osob v autě, kominíci ukradnou - zlato, vkladní knížly, starožitnosti, televizor, magnetofon, rádio, lampy, koberce a svatební dary jsou taky fuč.. 3,5*

Černí baroni (1992)

knihu jsem nečetl, vojenskou službu neabsolvoval a u sledování jsem si připadal vždycky jako vojín Jasánek... Landa je best

Bakaláři - Jirka Paličák (1976) (epizoda)

Jirka Paličák si neumí říct ani o propisku, ale jezdí 90km na kole v dešťi na zkoušku na průmku v Ostravě a jít na kuchaře po otcovy nechce a otec ho chce zato vyhnat z domu.. skvělá psychologická rodičovská povídka i s učitelem "Baníkem"..

Bakaláři - Slepice na smetaně (1978) (epizoda)

"megadrama" ... aspoň že to má jen 9min.. kratičký Větrovcův koncert a Sloup klidnej jak sloup..

Bakaláři - Nevěra (1982) (epizoda)

Aktivního důchodce, který doma kouká jen dalekohledem z balkónu, si koupí přes úplatek novou barevnou Tesla televizi a přitom pohoní po městě svojí žárlivou ženu.. 2,5* za důchodcovskou revue ... jedna scéna připomíná vzdáleně Jackie Brown

Bakaláři - Aero 30 (1974) (epizoda)

Děda s Aerovkou 30 pochopil jak má samý "ryto" a u branky hodil "flek" ..ten dědův barák je do archivu i s vybavením .. moc hezkej příběh

Bakaláři - Světlonoš (1985) (epizoda)

Drbanská country povídka o (ne)domovnictví v baráku a umývání schodů před starýma bábama s pointou "nové" ženské emancipace ..tahle povídka vznikla už za mého života a ta vlastoručně pletená svetrová móda mě hnedka frnkla do nosu už mezi dveřma.. Šárský je skvělej a má vynikající hlas .. 3,5*

Bakaláři - Večeře (1974) (epizoda)

..v 18:30 přesně, dřiv to nejde, ani později a děti musíme vzit s sebou.. 14dnů chtějí večeřet u příbuzných, aby se ušetřilo na auto z Mototechny (co chybí ještě), nakonec konečná hned u prvních, synáček v pubertě..