Hra o trůny - Zvítězíš, nebo zemřeš (2011) (epizoda)

Hned tři skvělé scény. Drogův proslov tuto epizodu absolutně ovládl! Rozhovor mezi Cersei a hloupým Nedem byl také velmi zajímavý a závěrečná scéna byla jak se patří šokující.

Jan Hus (2015) (TV film)

Hudba je naprosto otřesná. Zatím jsem asi neviděl film, kde by hudba dokázala zkazit celou atmosféru a naprosto pohřbít celý film. Kocáb to ale dokázal.

Legenda o Tarzanovi (2016)

Nakonec vzhledem ke zdejším modrých číslům vcelku příjemné překvapení. První polovina filmu mě sice těžce nebavila, ale jakmile se děj přehoupl do druhé fáze, stálo to za to. Potěšilo také velmi dobré obsazení, Jackson a Waltz jsou již zárukou kvality, ale i chemie mezi dvojicí Skarsgård - Robbie fungovala velice dobře.

Návrat do budoucnosti II (1989)

Celá trilogie je absolutně úžasná. A druhý mi přijde ještě o malý kousek lepší, než ty další dva.

Pád Bílého domu (2013)

Nakonec vcelku fajn akční béčko. Jediné, co mi kazí prožitek, je doslova žalostné CGI. Speciálně efekty v první polovině filmu (která se odehrává za světla) působí spíše jako z roku 1993, než 2013.

Pán prstenů: Dvě věže (2002)

Nejoblíbenější film mého dětství. Vlastně nejen dětství. Peter Jackson natočil film, který přežije ještě mnoho generací.

Pes baskervillský (1988) (TV film)

Zpracováni tak moc věrné předloze, jak to jen formát televizního filmu dovoluje. Některé pasáže hodně zestárly, ale celkově jde o velmi dobrý film, který nedělá předloze ostudu.

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Ten nejkultovnější z kultovních filmů! Quentin Tarantino se tímto filmem zařadil mezi nejlepší světové režiséry.