Dannyho parťáci (2001)

Velice pěkná zlodějna plná nejen napětí, ale také humoru. Danny a jeho partička v oboru umějí velice dobře chodit a to nám také dokážou. Navíc má povedený závěr.

Eurotrip (2004)

Hustota! Zábava od začátku do konce. Po Road Tripu a Boat Tripu další skvělá komedie. Troufl bych si říct, že z těchto jmenovaných IMHO nejlepší. A komu se nelíbí potřeštěné teeneagerské komedie, nechť dá ruce pryč.

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Naprosto úchvatný snímek. Nedokážu popsat pocity které to ve mně vyvolalo. Hltal jsem ho od začátku do konce.

24 hodin (2001) (seriál)

Z počátku jsem od tohoto seriálu nečekal žádné zázraky, avšak již po prvním díle mě úplně pohltil. Nikdy jsem netušil, jak může být TV seriál napínavý. Pro mě jeden z nejlepších seriálů vůbec! Nerozumím tomu, jak může mít v tuto chvíli pouze 73% :(.

Vinnetou se vrací (1998) (TV film) odpad!

Tento film neměl být nikdy natočen. Už jsem toho viděl dost, ale tohle mi zasadilo docela slušnou ráno vzhledem k tomu, že na Vinnetouovky jsem se vždy rád díval. :(

Vetřelec ³ (1992)

Tenhle díl mi vyloženě nesedl. Divná atmosféra a nevalný děj k tomu přispěly. Také za to asi může méně akce oproti předchozímu dílu.

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Opravdu kultovní film, který nebude podle mě dlouho překonán, možná vůbec. Kdo neviděl Pulp Fiction jako kdyby nebyl :). Dialogy z toho filmu se boudou mezi fandy dobrého filmu ještě dlouho citovat. Tarantino opravdu umí. Komu čest, tomu čest.

Snowboarďáci (2004)

Po několika shlédnutích se tento film dá považovat za docela slušnou českou teenagerovskou komedii, kterých v našich končinách, co se tvorby týká, moc nenajdeme. A to, i když jde v podstatě o kopii úspěšných zahraničních titulů. Některé hlášky jsou a situace jsou opravdu dobré. K hereckému obsazení nemám námitek a domnívám se, že se herci svých rolí zhostili velice dobře.