Mladý papež - Epizoda 10 (2016) (epizoda)

Záver prvej série nie je žiadne veľké predstavenie. Ja sám som čakal veľké finále no nestalo sa ale každopádne sa teším na ďalšiu sériu.

Mladý papež - Epizoda 8 (2016) (epizoda)

Výborná časť s HLAVNE veľmi silným koncom, konečne môžem dať znovu 5*. Pápež v Afrike a sestra Antónia ktorá nekonala až také dobro ako by mala - trest vykonaný.

Mladý papež - Epizoda 6 (2016) (epizoda)

Veľmi dobrá časť - brother from another mother sa ukázal ako pekné prasa čo bolo veľmi veľké prekvapenie a taktiež skvelý battle medzi Pápežom a ministrom.

V písku - Příslib svobody (2015)

To čo nepriateľ v cudzine zanechal si musí aj upratať ale nie posielať na to deti, deti ktoré stále volajú svoju mamu. Hrozné veci sa nediali len počas vojny ale aj po vojne. Smutný príbeh v ktorom boli aj pozitívne stránky ako to, že seržant našiel v sebe ľudskosť a už ich nebral ako nepriateľa ale iba ako deti ktoré chcú ísť domov. Musím pochváliť super zábery, kameru, prostredie a hlavne hlavného protagonistu.

Mladý papež - Epizoda 5 (2016) (epizoda)

Okej, skúsime urobiť Pápežovi škandál - nevyšlo a aj najväčší nepriateľ začal lízať päty. Flashbacky konečne začínajú dávať ako-tak zmysel.

Memento (2000)

Vynikajúci originálny scenár v ktorom som sa zamotal tak ako je sám film, ale koniec? Tento film je vážne zážitok.

Mladý papež - Epizoda 1 (2016) (epizoda)

Hneď od začiatku porno v podobe skvelých záberov ktoré sú pastva pre oči, výborná hudba a atmosféra. Kardináli a ich falošnosť ma baví ale hlavne ma baví Jude Law ktorý hrá postavu Pápeža excelentne. Mysleli si že ho budú ovládať ale opak je pravdou. - 10/10 pre 1. epizódu

Rick a Morty (2013) (seriál)

Rick, what about the reality we left behind? - Chcem sa poďakovať môjmu bývalému spolubývajúcemu že mi ukázal tento skvelý seriál, nebyť jeho tak by som asi Rick and Morty nepoznal. Síce možno poznal ale nepozrel pretože som nikdy nebol big fan animovaných seriálov ale Rick and Morty je vec ktorá by bola ťažko pochopiteľná ak by nebola animovaná. Skvelý humor - zvrátený ale aj geniálny, odkazy a vývoj seriálu. 10/10 - u mňa najlepšie epizódy: Something Ricked This Way Comes, Rick Potion