Určitě, možná (2008)

Dobrý film na pohodový večer ktorý nemá čím uraziť. Super obsadenie (hlavne Isla) a príbeh.

Hříšnice (2017) (seriál)

Na seriál som narazil úplnou náhodou, ani som nečakal že ma to chytí a budem chcieť vedieť ako a prečo sa stalo o čom je tento seriál. Určite si treba pozrieť všetky časti a na konci je z toho 5*, aj keď to počas pozerania nevyzerá.

Hříšnice - Část VIII. (2017) (epizoda)

Zaujímavé ukončenie série (alebo seriálu?), myslím že ak som nezabudol na niečo tak všetky otázky boli zodpovedané.

Hříšnice - Část VII. (2017) (epizoda)

Horším častiam som dával 4*, dobrým 5* ale tejto by som dal 10* - krásne sa všetko vysvetľuje a ukazuje ako to všetko bolo a je.

Osvícení (1980)

Je vidieť, že Kubrick mal v hlave premyslenú každú scénu a tak nám to aj priniesol na zlatom podnose. Skvelé symetrické zábery interiéru hotela, labyrintu ale hlavne skvelé herecké obsadenie. Jack Nicholson zvládol rolu bravúrne, jeho žena (Shelley Duvall) hrala vystrašenú trocha čudne a nie veľmi verne. Musím ale pochváliť ich filmového syna ktorému som jeho šoky fakt veril. Je to film ktorý mi prišiel strašidelnejší ako ostatné iné horory ktoré som videl, tento film hrá na psychiku a nie na to aby niekoho vystrašil jumpscaremi. V deň (14.6.2017) kedy som tento skvelý film videl som počul v rádiu: "V robote medzi kolegami sa cítim ako v Prelete nad kukučím hniezdom, ale čím som tu dlhšie to vyzerá ako Osvietenie." - to ma vážne potešilo a schuti som sa zasmial.

Wonder Woman (2017)

Gal Gadot ako Wonder Woman - na túto postavu sa veľmi hodí, páči sa mi že neobsadili niekoho pre koho je angličtina materinsky jazyk, pretože postave to pridáva na vierohodnosti. Jediné mínus (ale zato veľké), ktoré tomuto filmu musím dať je pár podobností s Captain Americom. Nevadí, aj tak well done.

Uteč (2017)

Skvelý nápad s takýmto príbehom, to by ma fakt nenapadlo. Horor to síce nie je ale napätie a sledovanie čo sa bude diať ďalej tam je! A taktiež sa mi páčilo aj rýchle ukončenie (cesta von z domu).

Dokonalý smysl (2011)

Prekrásna Eva Green s jej hlasom a ženskosťou a Ewan McGregor ktorého som si po zhliadnutí Big Fish veľmi obľúbil. Tak isto som si obľúbil aj tento film. Ich vzťah som zobral fakt naozaj a prial som im len to najlepšie. Pridávam medzi obľúbené filmy.