• Válečný

Mine (2016)

Škoda toho zpracování. Myšlenku to mělo pěknou, ale z vojenského hlediska to byla sračka snad ze všech důvodů co mohla. Přijde mi škoda že dneska může film natočit každej a tak je větší pravděpodobnost, že někteří si na tom prostě nedaj záležet. Jestli se na to někdo chcete dívat jako na válečný film, tak si to ani nepouštějte, jestli chcete drama a vůbec nerozumíte armádě, tak se vám to možná i bude líbit. I přes to mizerný zpracování dávám 70%, protože ta myšlenka si to podle mě zaslouží. Smutné je jen to, že film na tohle téma se vyplýtval tímhle, tak špatně zpracovaným, snímkem.

Fargo - Zásada sporu (2017) (epizoda)

Bylo asi zbytečné kvůli vysvětlení jedné věci udělat celou jednu epizodu. Nutno však uznat, že když už to tak udělali, odvedli u toho alespoň dobrou práci. Animované střípky dali divákovi možnost zamyslet se nad světem a na konci se dokonce dozvěděl, že ten celý díl k něčemu byl. Ačkoli jsem si ze začátku kontroloval, jestli se opravdu koukám na FARGO, nakonec jsem si tuto zvláštní epizodu i užil. Zkrátka fargo umí překvapit...

Fargo - Teorie prázdných míst (2017) (epizoda)

První díl nám krásně rozjel novou sérii. Pozvolný start, poznávání osob a někde v půlce dílu už nám začíná klasická souhra náhod, které začínají divákovi tvořit myšlenky, kam se děj asi posune. Kvalitní zpracování a lehčí návrat, řekl bych k první sérii, jen vítám.

Vikingové - Král Rybář (2017) (epizoda)

Celkem povedený rozjezd série. Divákovi je dáno ochutnat to, na co je u Vikingů zvyklí a na co se těšil. Onen nudný rozjezd série se tu pokusili přebít epickým úvodem, avšak rodinná sága rodiny Lothbrok začíná již v prvních dílech lézt na nervy, i když se dala čekat.

Seal Team 6 (2017) (seriál) odpad!

Příslušníci SEALS se chovají značně neprofesionálně, na taktických postupech je vidět nějaká snaha, ale do seals to má opravdu hodně hodně daleko. Spolu s naprosto rozvláčným dějem probouzejícím planou naději, že snad už ten příští díl se něco stane, je to prostě kravina plýtvající čas.

Lída Baarová (2016)

Dobrá myšlenka poněkud zanikla zpracováním. Film nevyužil potenciál tohoto tématu. Na rovinu s takovými herci exteriéry, rozpočtem a dalšími drobnostmi, které na díle i přes to potěší se dal určitě podat lepší výkon. Po zhlédnutí jsem sice objevil myšlenku filmu, ale celkově na něj dobře nevzpomínám a vracet se k němu budu leda, když se budu chtít podívat na předválečné automobily.