• Fantasy

Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder (1980)

Ozivenie po dobre ohodnotenej ale pre mna zial nicim zaujmavej serii IV-Nova nadeje.Som fanaticka STAR WARS-ale aj tak podla mna najlepsie casti su: III - Pomsta Sithov a V-Imperium vracia uder-tieto casti stoja za to...Vsetky casti im vysli ale tieto dve najviac!!------ Takze kto nevidel seriu vsetkych casti STAR WARS podla mna vela zameskal,lebo sa naozaj oplati pozriet filmy, ktore tak obohacuju kinematografiu ako naprikla tieto!!

Maléna (2000)

Tak tato romanticka drama im vysla. V celku dobry film,ktory poukazuje na malomestianske zmyslanie...na pohrdanie,zavidenie, na povery ludi a na nazory na neveru.No co uz...pekna talianska zena to v zaostalej talianskej dedinke vobec nema lahke...

My dva a křen (2006)

Myslim ,ze tato komedia bola v celku dobra az na niektore hluche a nudne casti vo filme.Videla som uz ovela lepsie komedie s Owenom Wilsonom,no tato zase nepatri medzi tie najhorsie. Kto nevidel tento film nic mu neujde.

Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů (2005)

Tento film jednoznacne vedie z novsich epizod. Anakinova premena na DARTHA VADERA bola uzasna a taktiez bola dobre spracovana cast,ked ANAKIN vtrhol do chramu Jediov... i cast ked PADME priletela svojou lodou uz k ZMENENEMU ANAKINOVI spolu s KENOBIM .Odporucala by som tomu,kto ma rad sci -fi filmy nech si pozre celu sagu STAR WARS. Som velmi rada, ze si reziser GEORGE LUCAS vybral za hlavneho hrdinu HAYDENA CHRISTENSENA,pretoze ta rola mu ,,sadla ako uliata".Reziser sa rozhodoval medzi LEONARDOM DICAPRIOM a CHRISOM KLEINOM,ale myslim ze jeho rozhodnutie pre HAYDENA CH. bolo velmi spravne.

Velmi nebezpečné známosti (1999)

Podla mna perfektna romanticka drama...Nie je to typicka sladka komedia,ale je to film na zamyslenie a hovori o skazenosti určitej časti mládeže....Podla mna sa to oplati pozriet určite !!