• Pohádka

Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw (2019)

Asi se to uplne neda srovnavat s ,,Rychle a zbesile,,... Co se tyce ale deje, tak se mi to moc libilo, ten film ma napad, drive, je to vtipne, napinave...vse, co ma mit dobry film.Vrele doporucuji :)

Zlatokopky (2019)

O tom, jak se nelegalne toci penize.... Pekny pribeh ze zakulisi, ktery jen tak nekdo nezna :)

Dívka za zrcadlem (2018) (TV film)

Me by se libil ten samostatne natoceny film ve filmu, jelikoz pribeh o prababicce byl dojemny :) Samotny dej filmu me nezaujal, protoze je to bezny pribeh, a ve filmu byl bohuzel hodne predvidatelny dej, a ja nemam rada filmy, ktere me neprekvapi....

Dvě nevěsty a jedna svatba (2018)

Ackoliv mam rada hvezdne obsazeni, dej mi prisel nezajimavy a predvidatelny...Za me komedie ze slabsiho soudku :)

Halloween (2018)

Byla jsem prekecana jit po deseti letech na horor :-D (Muj salek tento zanr neni) Za me prumerny horor s pribehem, coz ocenuji. Nektere sceny byly, jak uz to byva, prehnane, ale ty ,,lekaci,, sceny byly super. Hodne scen bylo predvidatelnych, takze jsem si uz zakryvala oci a usi :-D Necekala jsem, ze novinari budou zabiti hned v prvni linii, ale ze tam jako postavy, maji nejaky vyznam rozuzleni, ale ono ne :). Co se tyce Jamie, tak z ni jsem mela smisene pocity, jelikoz ji znam hlavne z komedialnich filmu (ale to je pouze muj boj). Normalne bych filmu dala tri hvezdy, ale jednu strhavam za zabiti ditete, protoze si myslim, ze tohle si scenarista mohl odpustit.

Jsem božská (2018)

Skvela pointa deje...Neni nic hezciho, nez sebevedomy clovek. Bohuzel to vse bylo schovane, az za ponekud trapne ,,komedialni,, prvky s prehnanosti. Skoda, ze si s tim vice nepohrali, protoze prvotni myslenka je opravdu skvela :)

Když draka bolí hlava (2018)

Miluji pohadky, ale tato me bohuzel, i pres uzasne obsazeni hercu, nezaujala.... Ale pisnicky jsou pekne, velice chytlave :)

Krejzovi (2018) (seriál)

Asi jedna z mala, komu se serial libi :)....Libi se mi ta urcita nadsazka dennich starosti i radosti a k tomu jednotlive pribehy s vtipem a poucenim :) Jedine, co mi tam strasne chybi, tak puvodni pan Krejza (Postranecky :(....)