Městečko South Park - Holky proti klukům (2019) (epizoda)

Aneb co se stane když PC Ředitel už není tak pc. Ovšem je zde perfektní satira na způsoby: "cítím se jako žena, ale jsem muž, takže vyhraji ženské soutěže"

Městečko South Park - Poslední tráva (2019) (epizoda)

Miluji když se smíchávají epizody dohromady, což je přesně tento díl. Jsou tu pan a paní Bílý plus mexický joker a ještě se tu objeví prezident. Zápletka je zajímavá, ale hlavně člověka potěší dělání si legrace z politiků, hlavně prezidenta.

Městečko South Park - Ať jedí šlichtu (2019) (epizoda)

Přesně důvod proč miluji South Park, dělají si srandu z věcí co se zrovna řeší. Dobrá a hlavně velice vtipná epizoda, která na konci poodhalí jak to vlastně s beyond meat je.

Městečko South Park - Dávky (2019) (epizoda)

Díl co nepřináší žádné nové věci a vlastně je celkově o ničem. Trochu pobaví jinak asi zatím nejhorší z celé série, ono udělat celou 22minutovou epizodu o vakcínách nedopadne dobře.

Havel (2020)

Perfektní film. Nejlepší Český film za rok 2020, kam se na tohle hrabou nějací úchylové ukazující přirození hérečkám. Lidi co šli na tento film buď Havla milují či bytostně nesnáší nebo na něj nemají názor. Člověk co ho má rád, nebo na něj nemá názor ocení tento skvělý film. Člověk co ho nenávidí, většinou vesnický křupan bez vzdělání, pak bude nesnášet cokoliv co nese Havlovo jméno. Z toho vyplývá že normální člověk od tohoto filmu dostal vše co chtěl, bylo mu ukázána ne moc známá stránka Havla - režisér divadelních her, a hlavně že to byl jenom člověk jako každý jiný. Filmu opravdu není co vytknout, maximálně nepředstavení vedlejších herců (Havlových kamarádů), to pak jde člověk z kina a tipuje kdo to vlastně byl. Herecky také není co vytknout, Áňa Geislerová je perfektní herečka stejně jako Martin Hofmann a Viktoru Dvořákovi prostě role padla přímo do oka. Film ukazuje vše co sliboval, naopak přidává ještě velice zajimavé informace, rozhodně by na to rodiče měli brát svoje děti, aby věděli kdo nás to tenkrát zachránil před komouši a jak se minulý režim choval k lidem co říkáli svůj názor. Proč nedám pět hvězdiček? Hlavně z důvodu že jsem dostal to co jsem od toho čekal a trochu navíc. Pět hvězdiček si zaslouží Vykoupení z věznice Shawshank či Zachrantě vojína Ryana a ačkoliv tento film je jeden z nejlepších českých rozhodně to není Hollywoodský trhák s Oscary.¨|KVŮLI HLOUPUČKÝM NENÁVISTNÝM ČECHŮM DÁM 5* DOKUD TENTO FILM NEBUDE DOSTATEČNĚ A KVALITNĚ OHODNOCEN, OPRAVU SI 58% NEZASLOUŽÍ|

Na hory (2018)

A tohle se stane když dáte dohromady docela zajimavý "příběh" a hodně ale hodně špatné herce.

MasterChef Česko - Série 4 (2020) (série) odpad!

Sleduje toto vůbec někdo? Mě totiž přijde že na takovou kravinu a vlastně úplně nudnou zbytečnost se může dívat akorát tak divák tv barrandov.

Přátelé (1994) (seriál) odpad!

Jak tohle může být 3. nejoblíbenější seriál??? Vtipy nejsou ve skutečnosti vtipné, spíše trapné a přicházejí stejně rychle jako odcházejí. Casting je docela v pohodě, ale ani matt leblanc to nezachrání. Už prostě nejsou 90s kdy v televizi nic jiného neběželo, a tak na to lidé tupě zírali. Je to zkrátka další sitcom, který má být vtipný ale není. Dále pak samozřejmě trapné postavení postav, hodně špatné kulisy ale tak to je běžné u sitcomů. Myslím si že je čas odhodit tu roušku nostalgie z dětství a podívat se na tento shit reálným pohledem.

Pán času - Death in Heaven (2014) (epizoda)

Na seriálu Doctor Who nennávidím jen pár věcí, jedna z nich je, čí spíše jsou, trapní a repetitivní nepřátelé. To jsou kdo? Cyberlidé a Vládce. Oba dva jsou v této epizodě. Samozřejmě že se objeví feministická UNIT. A pak už ta trapnost a nudnost jede na ostro. Doktor se stane prezidentem země (to dává vůbec jaký smysl?) a spolupracuje s UNIT aby porazily cyberlidi. Tu jedinou hvězdičku uděluji že se Moffat snažil aby to nebyla píčo*ina která se vždy vyvine když smícháte unit cyberlidi a vládce, a snažil se příběh okořenit tím že cyberlidé vzrůstají z mrtvol. Jinak příšerné a hrozné a hlavně trapné