• Thriller

Helen (2009)

Výborně zahrané, docela mi tam ale chyběl pohled toho, jak to prožívá rodina, ale jinak jsem si říkal, chudák manžel

Wendy a Lucy (2008)

nádherně zahrané, i když trochu flegmatický přístup, no jo, ale co jiného se dá dělat, že...

Boj o patent (2008)

zásady, priority, silná vůle, i když všichni odcházejí, nádherné a když ještě spravedlnoist zvítězí, pak je to úžasné

To se stává (2009)

mám k takovým filmům zvláštní vztah a scénář k tomuto byl úžasný, herci, psychologie, komedie, nádherné

Dobré srdce (2009)

milé a příjemné na oddych, i když všechno je zcela jasné

Počátek (2010)

myšlenka, réžie, scénář, herecké výkony, akce, bravůrní, psychologie nic moc, dal bych 4 hvězdy, ale nakonec jsem si řekl, že takový film ve vás stejně něco zanechá, když půjdete z kina, takže 5

Lovec kořist (2009)

nádherné nízkonákladové napínavé oldschool sci-fi a to ještě s nečekanými zvraty

Saltová (2010)

Vykrádačka všech agentů bez minulosti v ženské roli, ale nádherně akční a shlédnuto na jeden nádech, i když pro zasvěcené 40minut před koncem je jasné, jak to skončí.

Ben X (2007)

Nádherné zpracování, úžasné, emocionálně vypjaté, dokonale natočené a atraktivně pro všechny. Tento film ve vás zanechá stopu, ať chcete nebo ne. A měl by být součásti morální výchovy.