Amorův úlet (2006)

Strašná sračka nevěděl jsem jestli se jedná o parodii nebo fajn romantickou komedii , celý film jsem si nebyl jistej , velice otravný film s pár úsměvnými momenty = 40%

Den díkůvzdání (2023)

Po dlouhý době poctivej slasher s pár velice chutnými scénami , Eli Roth pořád umí co si budem = 74%

Pomsta na druhou (2022)

Tolik zlých a povrchních postav jsem ve filmu ještě neviděl. Drea reálně zkurvila život snad každý postavě v tomhle filmu ( reálně scéna kdy Sophia Turner řekne že přišla o stipendium a začala brát drogy kvůli tomu co jí drea udělala a drea na to jen řekne aha dobře 🙂 , doufal jsem že se jí stane to nejhorší), Elanor dvoum a Eliot je kokot ale největší píča ve filmu která se neumí omlouvat, myslí si že nic není její chyba je postava na pěst, vyloženě zlá postava která ani nemá oprávněný důvod být tak moc zlá na všechny okolo sebe. Ale budiž samotný obsazení postav celkem ujde, soundtrack celkem fajn a barvy super ,pastely jsou fajn = 45%

Zoolander No. 2 (2016)

Prvního Zoolandera mám rád Tak jsem si řekl že se podívám na dvojku Pod vlivem zeleniny 🍃 Začátek už nám ukázal že tu bude propojení mezi Starou a novou dobu Film celkově sází na dvě důležité věci na nostalgii ( opakující se scénky z jedničky většinou z parodované)a na v té době new School věci ( camea nových celebrit bylo jich přehršel,hipsteři, vše je přece eko až na to že vůbec ) jak už jsem psal camií přehršel ano na camea sázela i jednička ale ne tak na sílu ( nebylo to jak tady podívejte se to je přece MC Hammer, nebo podívejte to je Sting ) Humor se staví už na zmíněné nostalgii a také na hlouposti až absurditu dvou hlavních postav ( místy velmi zbytečné) Příběh má dvě storytime Ze začátku funguje nostalgie a samotná parodie sebe sama) ale po 30 minutách humoru tohoto typu to začíná být trapný Konec už je už pouhá přestřelená a zbytečně překombinovaná sračka Zklamaní které se ale dalo očekávat za prvních cca 20 nostalgicky fungujících minut = 45%

Píseň pro nevěstu (1998)

fajn sandlerovka , takovouhle fajn sandlerovku už v dnešní době nelze natočit , příběh průměrný ale při sledování to odsejpalo. fajn herci,soudrack pecka, je to fajn sobotní odpolední popcornovka = 60%

Hele kámo, kdo tu vaří? (2005)

Fajn komedie na odreagování,.příběh sice žádný, celej film se odehrává během jednoho dne ale ideální film na víkendové odpoledne, fajn herci po kterých buďto v dnešní době neštěkne ani pes ( Long,Faris ) nebo naopak jsou na svém vrcholu (Reynolds), na jednu stranu tento typ komedií mi v dnešní době chybí = 58%

Olověná vesta (1987)

prvních 40 minut filmu je skvost 10/10 je to temný, surealistický , napínavý , rozklad osoby a charakteru. Po 40 minutách jde film s kvalitou o něco dolů ve zbytku vidíme to co jsme ve filmech které se týkají válce ve vietnamu už viděli mockrát ale i tak se jedná celkově o velmi dobrý a napínavý film 75%

Trol (2022)

Trošku zklamání, nečekal jsem že půjde o nějakej skvost roku nebo tak, ale je to Norsko tajemně temný studený Norsko , mohlo to být více hororovější. Mrzí mě že je to strašně moc americký vykradačka Godzilly a hlavně konga, strašně moc akce a nelogicky moc vojáků pojali to vážně až moc armádně a americky. Zase na druhou stranu skvělá příroda a skvělé provedení trola samotného a hlavní herečka také nebyla úplně k zahození. Jako celek hodnotím 2,5/5 = 55%

Víly z Inisherinu (2022)

Strašně hezkej film o přátelství a jeho krásách o tom jak je přátelství důležité, o žárlivosti a o tom že ne každé přátelství skončí z nějakého vážného důvodu někdy kouzlo zkrátka vyprchá. To vše vidíme v krásném irském kabátku s parádním obsazením a s parádním prostředím krásného Irska. Místy je film trošku pomalejší ale to je i sám život. = 80%

Deník malého poseroutky: Rodrick je king (2022) odpad!

No musím říct že je to opravdu strašný, animace na to že je rok 2022 úplná ohavnost, postavy ploché bez logického myšlení jakože mohou být postavy opravdu tak natvrdlé ? Oproti hrané verzi vážně velký pokles dolů, jak ohledně chování postav tak ohledně příběhu, který zde byl opravdu debilní a nelogický. • Očekávání bylo 3/10 • výsledné hodnocení po dokoukání 1/10