Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Dokumentární
  • Drama
  • Komedie

plakát

Robinsonův ostrov (2017) (TV pořad) odpad!

Naprosté ZKLAMÁNÍ Takže čím bych začal... Osobně tuhle soutěž sleduju a chce se mi zvracet! Moderátor je naprosto strašný,nesympatický a ten scénář...nebyl by rozdíl kdyby ho četl. Kdyby mu přilepili na ksicht fotku Jeffa, tak i ta udělá víc než on a bude to mnohem zajímavější. Osobně bych bral i českého dabera Jeffa než jeho. Pak tu máme soutěžící jedním slovem katastrofa. Půlka z nich vypadá jakoby to vše viděla úplně poprvé. Žádná strategie, nic. Snad když se se někam hlásim tak si aspoň něco zjistím. Jediný kdo tam něco udělal je podle mě Iveta, David,Marek a možná i Martin. Navíc čeští soutěžící mají ohromně víc jídla a věcí než v originále. Dál to nebudu komentovat. Teď k samotné hře. Třičtvrtě dílu tam ukazují co se všude děje a pořád melou kraviny na kameru. Občas v polovině dílů je nějaká ta výzva, nebo na konci kmenová rada. Jinak nic. Je to strašně zdlouhavý a nudný. O hudbě v pozadí ani nemluvím. Kmenové rady... vysvětlí mi někdo proč sakra jsou některé rady ve dne?! A vůbec proč není kmenová rada každý díl?!! No nic teď k pozdější fázy hry. Proč je tam sakra ostrov vykoupení?!!! Neměl by být od začátku a né až potom,není to trochu pro ostatní nefér? Dobrá jen ještě otázka.. proč při sloučení jdou na další ostrov? A vůbec nechce se mi to všechno psát má to tolik chyb, že by se daly krájet. :D Zeptám se jednoduše, proč česká verze této soutěže nemá stejný pravidla jako Americká?! -_- Proč všechno češi totálně zes*rou. Pro mě osobně jako fanouška této soutěže, je to utrpení, tragédie a obrovské zklamání.

Ovládací panel