Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
starlord820
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Pohádka
Drama
Dobrodružný
film
Česko
Slovensko
Německo
USA
Velká Británie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Grandhotel Budapešť
(2014)
Avengers: Age of Ultron
(2015)
Kung Fu Panda 3
(2016)
Harry Potter a Relikvie smrti - část 2
(2011)
Strážci Galaxie
(2014)
Banditi
(2001)
Thor: Temný svět
(2013)
Pán prstenů: Návrat krále
(2003)
Hobit: Bitva pěti armád
(2014)
Rivalové
(2013)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel