Shrek Třetí (2007)

Jsem nefalšovaný shrekovský fanda a byla jsem strašlivě zklamaná-sountrack se absolutně nepovedl(co to hrály při tom pohřbu?!),z milujících se zlobrů se staly manželé po 20-ti letech a ze SHreka taťka nejen dětí vlastních ale i arturův.Putovací dějopvá linie z 1 a 2 už byla umělá a nepřirozená a nejvíc mě naštval shrekův sen s blijícím miminem v kočárku.to nebylo vtipné ani nechutnéale spíš ubohé...je mi líto,2 hvězdy jsou jen za to že je to přecejenom"náš" Shrek.

Denní hlídka (2006)

Přiznám se zcela otevřeně že jsem to skoro celou dobu nestíhala.Přišlo my, že někdo zapomněl dát do distribuce mezidíl ve kterém se vztahy z Noční hlídky změnily tak jak jsou ve dvojce.Jak je to s křídou osudu a její princip mi došel až téměř na konci.Kdo zná předlohu dá mi jistě za pravdu že tohle se ani míň zmateně natočit nedá.Spousty skvělých triků od stárnutí Svěrtlany až po závěrečné trosky Moskvy aOPRAVDU napínavé honičky mi dovolili odpustit ději jeho mlživost.Ale na Noční hlídku to nemá.Podíváná stejně stojí za to a nedivejte se na knížní předlohu a i kdyby,pořád jsme v noční hlídce.