Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Krátkometrážní
  • Drama
  • Akční
  • Horor

Poslední recenze (212)

plakát

4 latas (2019) 

Tímto filmem jsem nebyl potěšen. Viděl jsem natočenou cestu z severu Afriky někam na jih s nějakými panďuláky, na kterých mi absolutně nezáleželo a ani jsem je vůbec za celý film nestačil pořádně poznat. Co to má jako být? Ale dávám dvě hvězdy. Dalo se na to koukat a herci hráli přesvědčivě. Nepřehrávali.

plakát

Siete años (2016) 

Jednoho večera jsem zatoužil zhlédnout nějaký španělský film. Neměl jsem moc času. Musel jsem se vejít do intervalu dvou hodin. Dlouho jsem nenašel nic, co by mě zaujalo. Nakonec jsem to vzdal. Náhodně jsem najel myší na "Siete años". Na popis jsem se nekoukal, všiml jsem si jen krátké stopáže. Při pohledu jsem si uvědomil, že to bude určitě kravina. Za takovou krátkou dobu nedokážou přeci odvyprávět žádný pořádný příběh. Takže jsem k tomuto filmu nejprve nahlížel v pesimistickém světle. Bylo to zbytečné. Nic filmu nechybělo. Nebylo nic co bych jako divák měl vědět navíc. Užil jsem si ho. Každou minutu. A to se odehrával jen asi ve třech místnostech. Bylo tam napětí i zvraty, které mi nevadili. Akorát ze začátku jsem trošku tápal - trvalo mi chvíli než jsem se zorientoval. Doporučuji tento film každému ke zhlédnutí s palcem vzhůru!

plakát

Lo más sencillo es complicarlo todo (2017) 

Začnu pozitivně. Co bych na tomto filmu pochválil? Příběh dával jakž takž smysl. No, to by bylo vše k dobrým částem snímku. A teď se přesunu k těm špatným.. Vadila mi otravná hlavní postava, které jsem přál jen to nehorší.Nepamatuji si snad žádnou postavu. Žádné jsem nefandil. Hudba byla nic moc. Někdy jsem si klepal na hlavu když jsem viděl jak se postavy "chytře" chovají. Rychle to shrnu: Zkrátka je to další generický pubertální romantický film. Nedoporučuji ho nikomu. Naprosto zbytečnej film.

Poslední hodnocení (1 836)

Lucy (2014)

19.06.2021

Doktor Spánek od Stephena Kinga (2019)

13.06.2021

Ex Machina (2014)

06.06.2021

Smoking (2018) (TV seriál)

17.05.2021

Eurotrip (2004)

05.05.2021

Fantastická zvířata a kde je najít (2016)

01.05.2021

Like House (2021) (TV pořad)

odpad! 22.04.2021

Straight Outta Compton (2015)

21.04.2021

Rozmarné léto (2009) (divadelní záznam)

14.04.2021

Reklama

Poslední deníček (21)

RESIDENT EVIL VII : VILLAGE

Vývojář: Capcom

Vydavatel: Capcom

Datum vydání: 07/05/2021

Herní doba: okolo 10 hodin

Nejprve bych započal svým osobním pohledem na celou sérii Resident Evil. Téměř celý život jsem ji sledoval zpovzdálí. Do nedávna jsem žádný díl nehrál. Pouze jsem viděl několik gameplay záběrů od jiných lidí. Více jak před týdnem jsem okusil sedmou hru v této sérii. Ta mě příjemně pohladila po duši svými jistými kvalitami. Osmi díl na ní (jak by se dalo čekat...) přímo navazuje. A jak dopadl? Lituji svého vloženého času? Tož, idu na to. Ve hře se zhostíte role Ethana Winterese hledajícího svojí ztracenou holčičku. Ze začátku se hra drží při zemi. Všude je málo nábojů a odstrašující nepřátelští vesničané. Poté naleznete Duka, milého obchodníka, u něhož si budete moci rozšiřovat zbraňový arzenál nebo ho vylepšovat. Možná vám i uvaří něco dobrého k snědku. Poté začíná ta jízda. Střílení samozřejmě není vyjmuto z Doom: Eternal ale přesto je zábavné. Je více klidnějšího rázu. Musíte si hlídat každou kulku. Vůbec mi nevadila absence pohledu skrz mířidlo pistole, brokovnice a podobně. Po stránce hratelnosti jsem byl velice spokojený. Nenašla se ani jedna část, kde bych se zasekl nebo by řešení nedávalo smysl (Jen já jsem byl nechápavý...)  Prostředí je mnohem koplexnější než v případě předchozího dílu. Hlavně zámek patřil mezi ty nejvíce vydařené. Bohužel nejméně dvakrát mi herní zážitek znepříjemnil propad snímků za vteřinu, což se dá zkousnout. Jinak je hra naprosto výborně optimalizovaná. Avšak je zde pár věcí, kteří nemohu zkousnout.. Překvapivě souboje s bossy. První dva sdílejí stejnou cestu, jak je porazit. Ostatní nabývají výjimečnosti ale stejně ne tak úplně. U každého musíte střílet. Někdy jen na určité části. Paráda. Rád bych do nich přidal více té výjimečnosti. Mnohem více je odlišit od běžných nepřátel úplným jiným způsobem, jak na ně vyzrát. Ne jen pouhým bezduchým střílením. Poté příběh. Je na vysoké úrovni ale. U některých postav bych ocenil více prostoru. Tyto všechny negativa jsou jen mým osobním pohledem na věc. Vy tento počin můžete klidně považovat za bezchybný. Vše je možné. Bez řečí tuto hru doporučuji fanouškům série. Ti ocení všudy přítomné reference na ostatní díly a ty co žádný díl nehráli? Nevím. Pokud se chcete bát jen trochu, jednou za uherský rok vyřešit nějakou hádanku, porazit obrovské bestie, tudíž to je hra pro vás. Nejdřív si zahrajte alespoň přechozí díl. Nic víc k tomu nemám. 

 

Reklama

Reklama