Na dlažbě (2016)

SPOILER!!! Škoda toho až moc pozitivního konce. Přidat tam aspoň čtvrt hodinky scén s vážnější tematikou a poučeními, nemuselo to dopadnout jako film na jedno použití. S takovýmito filmy se můžou maximálně ztotožnit generace mladých, jenž proplouvají životem na obláčku.

Asteroid vs. Země (2014) (TV film)

Ach Tio .. Tio ... zřejmě potřebuješ na chleba .. :-) ... jinak hvězdu sem musel dát, protože film mě ani neurazil a docela sem se i pobavil ... SPOILER ALERT!!! No řekněte, že to není bžunda .. způsobíme zemětřesení 18 stupňů richterovy stupnice a vychýlíme tím zemi z dráhy a ta se vyhne asteroidu ...nebo rozpůlíme výbuchem ponorku a je to na pohodu ..

Léto na divoké řece (1987)

Opět jeden z osmdesátkových filmů s neprůsřelným soundtrackem... musíte slyšet. :-)

To nejsi Ty (2014)

Mínusem tohoto filmu bylo? Francouzi nedávno natočili Nedotknutelní a všichni tady slintají blahem, že toto se mu nemůže rovnat. Děte se bodnout. Pro mě dostatečně emotivní snímek, který si na nic moc velkého nehraje a ty kecy, že Hilary to zahrála špatně? Všichni z vás se jen třesete strachy, abyste tuto nemoc nedostali, nebo se s ní nemuseli setkat. Já zas tak ne, ale já mám roztroušenou. :-) Sebelepší herec nezahraje člověka, co má jasně rozdané karty a vy mu moc dobře vidíte na očích, že to ví. Kdo už se s tím setkal, tak je mu to setsakra jasný. Navíc tento snímek Nedotknutelné přeci nekopíruje. Prostě jste banda tlučhubů a jestli vás tento snímek nedonutil se zamyslet nad vaší bezvýznamnoastí a nicotností, tak si radši pouštějte pitominky typu Živí mrtví a vážnějším tématům se příště vyhýbejte. Na druhou stranu vám docela závidím, protože smrti si všimnete, až vám bude rovnou stínat hlavu. :-)

Do Not Disturb (1965)

Já teda čekal konverzačně naivní zábavu a tu jsem dostal, čili spokojenost. Tentokráte i Doris Day ukázala, že umí kroutit zadkem. :-) Teď koukám, že podle obsazení se tam měla někde objevit i Raquel Welchová .. tak kvůli ní se na to koukat nemusíte, já si ji nevšimnul.

Kdo je kdo? (2014) (pořad)

To je zase ubohých komentářů .. navíc neschopných hodnotit pořad jako takový, ale zdůrazňujících těžké osobní antipatie k jednotlivým účinkujícím. Byť i já si taky přisadím, ale je to k tomu jakože soutěžnímu pořadu.. největší slabinou pořadu je samotný moderátor pan Petr Vondráček. Jeho otřesné předstírání ( neříkejte že to je herecké představení ).. především ten předstíraný smích, ten mi způsobuje žaludeční vředy... To, že je to herecká partička z nekonečných seriálů, znamená, že se nemůžete u pořadu pobavit? Já na ty seriálové vymývárny mozků nekoukám a nemám problém to víceméně sledovat. Trapná výmluva. Druhá celý pořad srážející skutečnost je ono nic neříkající bodové ohodnocení... Což podporují i samotní soutěžící, když je na nich poznat, že na to přišli. No zřejmě jsou instruovaní, aby ještě než odpoví, odvyprávěli něco vtipného. A ještě jedna trapnost pana Vondráčka .. když říká, že díky této nápovědě na to přeci musí přijít... jeho neotřesitelná jistota, jak nápověda, co vymyslel, je přeci dokonalá, tak ta je na facku ... nicméně, občas sem se docela pobavil.. každopádně dlouho to nevydrželo .. kdyby nebyl pan moderátor samolibý, mohl by podle konstruktivní kritiky pořad lehce přetvořit a získat si daleko větší sledovanost. Ani dramaturgie Primy není schopná pomoci nápadem k vytvořední daleko vděčnějšího konceptu zábavy. Takže další pořad, navíc z obobného recyklovaný, jemuž zamáváme pa..páá .. !

Crackerjack 2 (1997)

Roztomilá hovadinka i po těch letech.Brožové ta mrcha sedla dokonale. :-)

Just One of the Guys (1985)

Další z osmdesátek, co stojí za to vidět. Hlavně pro ty, co si užívají soundtrack.. opět na výbornou, byť v druhé polovině filmu s hudbou krapet šetřili, nebo jsem ji už tolik nevnímal. Dal bych plný počet, no ta obžaloba patriarchálního systému, díky které se hlavní představitelka rozhodla proměnit v kluka, tak ta byla přeci jen slabší, věnovali se jí hodně povrchně ... ale o to víc se věnovalo oněm situacím, ke kterým by mohlo při takovémto bláznivém experimentu dojít. Líbila se mi hlavně ta pohodovost a chemie mezi hlavními postavami. Jinak Babous pronesl pěknou blbost. 80. léta že byla omyl? To byly poslední přírodní léta ... pak se všechno zvrtlo ..

Aloha (2015)

Tak doufejme, že pan Cameron Crowe měl jen slabou chvilku. Hudební podkreslení opět výborné, no samotné film nezachrání. Snad bude schopen sebereflexe a přizná si nedostatky, které film potopily.