Náš vůdce (2008)

Ani newím co k tomu filmu dodat, byl prostě skvělý. Prostě Vás smete vlna.

Super drbna (2007) (seriál)

Říkejte si co chcete, ale podle mě je to sice přibarvený, ale přesto pravdivý náhled do dnešní společnosti 17ti letých lidí. Ukazuje její krutost, sobeckost, která by se mohla vyrovnat i světu dospělých. Nezbývámi nic než mu dát 5*, protože na rozdíl od spousty dnešních seriálů, ukazuje hlavní hrdiny i z dobrý i ze špatný stránky.

Přátelé (1994) (seriál)

Tak přátelé jsou bezkonkurenční. Kdo by je nechtěl mít doma :oD

Kmotr (1972)

Co dodat k filmu, který je na špici? Všechny superlavy už byly vyřčeny. Řekla bych, že od filmařů jsem dostali nabídku, která se neodmítá.

Sbohem, baby (2007)

Ben Affleck podle mě není nějak dobrý herec, ale jako režisér se v tomhle filmu vyznamenal. Zavede vás do chudinské čtvrti Bostnu mezi feťáky, dealary a policajty. V tomhle světě zmizí malá holčička s tváří anděla. Časem se odkrývá všelijaká tajemství a překvapující konec. Po skončení filmu mi vyvstala morální otázka jak bych se zachovala já a co je v podstatě lepší. Jestli něco stojí za shlédnutí tak je to tenhle film :)

Spy Game (2001)

Rober Redford rozehraje úžasnou hru, která Vás dží neustále ve střehu a baví vás.

Snídaně u Tiffanyho (1961)

Okouzlující Audrey Hepburn a New York. Dokonalá kombinace a nádherná podívaná.

Velmi nebezpečné známosti (1999)

Na tenhle film se pokaždé ráda podívám. Jsou v něm nezapomenutelné sceny, herci které mám ráda, muziku která se mi líbí. A spojení toho všeho tvoří skvělej film.

Kingsman: Tajná služba (2014)

Škoda, že se to ze začátku tvářilo tak vážně, chvíli mi trvalo než jsem to dokázala rozpoznat záměr filmařů. A jednu hvězdu dolu za smrt Colina Firtha.

Argo (2012)

Jako jo, tohle je dobrý místy dokonce moc dobrý. Ještě, kdyby Ben do hlavní role neobsadil sebe bylo by to lepší.