Krvavá stopa (2002)

Je isté potešenie vidieť thriller, ktorý je takmer pozostatkom zašlej éry. Pre mňa to bolo výborné po hereckej a režisérskej stránke. Scenár má nijaké chyby, ale mne to vôbec nevadilo. 7/10

Generál (2000) (TV film)

Ak hľadáte vynikajúce efekty, nemusí to byť pre vás, ak sa snažíte si pozrieť históriu v amerike s dobrými hereckými výkonmi tak sa vám bude film páčiť. 6/10

101 dalmatinů (1996)

Samozrejme, všetko je strašne predvídateľné a nič, čo sa v tomto filme stane, nebude prekvapením. Je to jednoduchá zábava. Humor je jednoduchý, ale je dobrý a funguje efektívne. Ale určené je to pre deti. 6/10

Krásná pokojská (2002)

Toto je vrúcny príbeh s predvídateľnou zápletkou. Možno to nie je skvelý film, ale je to dobrá zábava pre ženy. 4/10

Kdekoli, jen ne tady (1999)

Susan Sarandon nikdy nebola tak nehorázne príťažlivá. Natalie Portman je jednoducho vynikajúca. 6/10

Aljaška (1996)

Celkovo vzaté, skvelý film s krásnou aljašskou scenériou a ľadovým medveďom. 6/10

Navždy spolu (1995)

Nie je to nijako zvlášť hlboké, ale je to úžasná komédia, ktorá má chytila za srdce aj vďaka tomu, že som ju videl v puberte. 6/10

Sběratel kostí (1999)

Aj keď film v záverečnej fáze sklame (záporák aj jeho motív sa ukážu ako veľmi slabý), sebavedome napína diváka väčšinu svojej takmer dvojhodinovej dĺžky. 6/10