Kdo přežije - Nikaragua (2010) (série)

Chicken Joe vítěz!!!! Ať si tady dementi na ČSFD píšou co chtějí. Velmi uspokojivý vítěz- prostě vyhulená generace je nejlepší, lepší než dnešní generace perníkářů. TOP150: Brenda, Fabio, Chase NaOnka

Show Rosie O'Donnellové (1996) (pořad) odpad!

Nejhorší show všech dob, opravdu nekoukatelné. Na něco se ženská musí dívat, když je těhotná.

Kdo přežije - Hrdinové proti padouchům (2010) (série)

Za 1. ujasněme si jednu věc Johnny Fairplay, Russell > Sandra- vždy vyhrála naprosto omylem. Parvati zajímavý hráč, ale byla tuhle sezonu spíše příživník. Rupert je sympaťák, ale je jasně loutkou Sandry, která ho donutí vždy udělat to co chce ona. Russell je frajer, ale tady byly momenty kde mě trochu zklamal. Trochu mě štve že nedokázal přijmout prohru, ale porota byla extrémně ublížená v čele s Rupertem a Danielle. Chyběl mi starý Coach, ale ten nový je sympatičtější. Jerri dobrá holka a docela sympaťačka, ten hate byl v minulých sezonách docela neoprávněný. Vítěz je takový jaký je, ale lepší než Parvati.

Medvěd (1988)

„The greatest thrill is not to kill but to let live.“ Velmi dojemné a lidské

Kdo přežije - Samoa (2009) (série)

Vítěz WTF. Russell je největší hráč v historii Survivora, nechápu jak někdo jako Tom Riddle, může tohle převrátit o 180 stupňů WTF brácho. TOP150: Russell H., Laura M., Nathalie W.

Kdo přežije - Gabon (2008) (série)

Nejlepší vítěz, kterého si můžu přát, tento pocit mne bude dlouho hřát. PS: Randy je frajer TOP150: Sugar, Randy, Kenny, Corinne, Bob