Městečko South Park - Kolaps sítě (2008) (epizoda)

- Člověk v kempu: Moje děti se chtěly podívat na jednu stránku a ona se načítala tři dny. Seděly a čekaly a když byl načítací pruh v polovině byly už mrtvé. Vyhladověly. Jejich žaludek se scvrkl jak močovej měchýř.

Městečko South Park - Říše fantazie, část první (2007) (epizoda)

- Generál: Pane Bayi, dokážete vyzrát nad těmi teroristy? - Bay: Věřím, že ano. Nejdřív uděláme obrovskou digitální budovu a pak do ní narazil meteor! A všechno začne vybuchovat! A motorky začnou hořet, jak přeskakujou helikoptéry.. Tahač s návěsem se vymkne kontrole a začne se zmítat. A pak cisterna plná dynamitu! - Generál: To nejsou nápady, ale speciální efekty! - Bay: Nechápu rozdíl.

Městečko South Park - Kubomba (2007) (epizoda)

- Ředitel CIA: Jestli nenajdeme toho, kdo má ten detonátor, tak všichni v South Parku zemřou. Napořád!

Městečko South Park - Cartman kouří (2007) (epizoda)

- E.C.: Když tady Butters minule spal, tak jsem byl moc hodnej a chtěl jsem ho vyfotit pro jeho mámu. Ale když jsem fotil Buttersovi bylo vedro a sundal si spodky a já jsem zakopl a spadl pusou přímo na jeho penis, pak jsem si vzpomněl na něco vtipnýho, tak jsem se usmál a vztyčil palec. A Kyle mi tu fotku vzal, všem ji ukáže a oni si budou myslet, že jsem teplej.

Městečko South Park - Omluva Jessemu Jacksonovi (2007) (epizoda)

- Ředitelka: Ericu, panu Nelsonovi se nelíbí, jak reaguješ na liliputány. - E.C.: Ach, urazil jsem jeho malé city. Kdybychom sehnali osm takových, tak je můžeme převléct za bobry, dát je do rybníka a koukat, jak staví přehradu.

Městečko South Park - Běž, Bože, běž, část první (2006) (epizoda)

- Garrison: Tak děti, mám za úkol naučit vás teorii evoluce. Já si například myslím, že evoluce je pěkná hovadina, ale stejně ji musím učit. Na začátku jsme byli ryby a čvachtali jsme se ve vodě. Jednoho dne měly dvě ryby postižené dítě, které se lišilo a muselo nějak přežít. Tak si postižená ryba udělala další postižené dítě, které jednoho dne vylezlo z oceánu pomocí svých zmutovaných ploutví. A pak opíchal nějakou veverku do zadku a tím vzniklo tohle. Postižená žáboveverka, která pak zplodila opičí rybožábu. A pak tahle opičí rybožába opíchala tuhle opici, která měla další zmutované dítě, které přefiklo další opici, čímž jste vznikli vy! Tak to vidíte. Jste postižení potomci pěti opic, které opíchala veverkoryba. Gratuluji!

Městečko South Park - Záhada hovna v mušli (2006) (epizoda)

- Mackey: Pan Venezuela musí uklízet zvratky a piliny za 6 babek na hodinu. Pak přijde na záchod a vybafne na něj mohutnej boban. Takže, když jste se vysrali do pisoáru, je to jako byste si sundali kalhoty a vysrali se panu Venezuelovi na hlavu.