Městečko South Park - Sestřička s mrtvým embryem na ksichtě (1998) (epizoda)

- Čínský moderátor: Aspoň Američani nebudou mít se svýma velkýma očima problém vidět míč. … Takhle mrtvýho Američana jsem neviděl od dob Abrahama Lincolna. … Napodobím Američana – já používám kreditku. Máte taky něco bez mlíka? Zavolám ti zpátky, jo? …

Městečko South Park - Milovník slepic (1998) (epizoda)

- Barbrady: Právě jsem dočetl úžasný román Běž pejsku, běž. Byl to podmanivý výlet do psí duše. Nerad bych vám prozrazoval konec. Jen bych snad řekl, že kniha spěje k překvapivému závěru, který je paralelou mého života.

Městečko South Park - Cartmanova máma je pořád špinavá flundra (1998) (epizoda)

- Doktor: Musíme se rozdělit. Tým A budu tvořit já, Stan, Kyle, Eric, šéf a sestra. Tým B bude tvořit Kenny. Tak poslouchej Kenny, tvým úkolem bude probít se vánicí a nahodit generátor. Tým A zatím pronikne do krizového štábu – je tam televize a kakao.

Městečko South Park - Cartmanova máma je špinavá flundra (1998) (epizoda)

- hračka Polly: Děkuji Ericu, jste dokonalý džentleman a jste hezký a milý. - hračka Panda: Ano Ericu, jsi silný a hezký a taky velice milý. - E.C.: A co si o mě myslíš ty, žabáku? - hračka Žabák: Myslím, že jseš tlustý hovado.

Městečko South Park - Mecha-Streisanda (1998) (epizoda)

- K.B.: Tak si tak kopu a najednou: Ty vole, mám trojúhelník. A kamarádi: ty vole. A já: ty vole! - E.C.: Já říkám:Kyle já ti nakopu koule. Ale on mi ho nevrátil, a tak jsem mu nakopal koule až řval jak Nancy Carriganová.

Městečko South Park - Tomova plastická chirurgie (1998) (epizoda)

- Ředitelka: Dostanete náhradní učitelku. Chci, abyste ji projevovali alespoň stejnou úctu jako panu Garrisonovi. Ano, chlapečku? - K.B.: My mu žádnou úctu neprojevujeme.