Cartman najde záhadný objekt, který touží získat do svých rukou Barbra Streisand. Proměnila by se díky němu v robota, který požírá svět. (Netflix)

lukasd

- K.B.: Tak si tak kopu a najednou: Ty vole, mám trojúhelník. A kamarádi: ty vole. A já: ty vole! - E.C.: Já říkám:Kyle já ti nakopu koule. Ale on mi ho nevrátil, a tak jsem mu nakopal koule až řval jak Nancy Carriganová. ()

Trevor

Pán Garrison vezme triedu na výlet k miestu, kde prebiehajú archeologické vykopávky. Cartmanovi sa podarí nájsť magický triangel, o ktorý má záujem Barabara Streisandová...Najslabšia časť prvej série s ponaučením o tom, že ľudia, ktorý ľudia po moci, zomrú.Raz predsa umrie každý. ()

• Robert Smith dostal všetky svoje texty bez kontextu, ktorý zistil až po odvysielaní. Texty nahrávali cez telefón. (Real Tom Hardy)
  • Keď si Cartman počas kopania krompáčom spieva, tóny fiktívnej piesne sa podobajú na tie, ktoré spievali afroamerickí otroci v Amerike. (Real Tom Hardy)
  • Keď má Cartman v televízii rozhovor, hovorí, že keď kopol Kyleho, tak reval ako Nancy Kerrigan. Jedná sa o incident z roku 1994, kedy bola Kerrigan napadnutá mužom najatým jej rivalkou Tonyou Harding. Po napadnutí ju kamery zachytili plakať a opakovať slová "prečo, prečo, prečo." (Real Tom Hardy)