Austrálie (2008)

Áno áno, veľkofilm, aký som už dlho nevidel. Doják jak sviňa, slzy môžu tiecť potokom, impozantná hudba s ústrednou piesňou k tomu len pomáha. Pritom je tu mnoho dobrodružných a vtipných scén a skvelá prvá polovica filmu ako viacerí avizujú, mňa však vôbec nenudila ani druhá, aj keď teda bola na odlišnú nôtu. Celkovo príjemný film.

V (2009) (seriál)

Pilot - príde mi to ako jeden z tých seriálov, ktoré som kedysi sledoval popoludní na Markíze. Verím, že cieľom seriálu nie je ísť logicky do hĺbky (SPOILER: Mimozemšťan plánuje svadbu s človekom...čo budú deti? jašterice???), ale skôr spríjemniť večer nenáročnou oddychovkou. Herci s ich úsmevmi akoby boli vystrihnutí z modelingového časopisu, dokonca hrajú ako vystrihnutí :D:D Jedine starí známi Elizabeth Mitchell a Joel Gretsch stáli za to. Uvidíme ako to bude pokračovať, šancu ešte dávam.

Paranormal Activity (2007)

Pre mňa mnohonásobne kvalitnejšie než klasické hollywoodske horory!!! Navyše na duchársku tému je takýto spôsob natočenia filmu pravdepodobnejšie najlepší.

100% blond (2005) odpad!

Tak toto bol odpad od prvej minuty :D

Síly temna (2006)

Najpraktickejším využitím sily bola jednoznačne oprava áut :D:D:D

Kamarádova holka (2008)

Film obsahoval slušné množstvo vtipných hlášok a momentov, ale ako celok vyznel doprázdna.

Užívej si, co to jde (2009)

Prvá polovica brutálne zábavná. Smial som sa snáď pri každej slovnej výmene medzi Borisom a Melody, hlavne ako jej nakladal a pritom sám seba genializoval. :-) Vlastne zatiaľ je to najvtipnejší film od Allena, ktorý som videl. Evan Rachel Wood svoju rolu mladej trochu hlúpučkej baby zahrala viac než skvele. Whatever Works je ďalší snímok, na ktorý som sa tešil, práve kvôli nej a ako vždy som proste nadšený.

Znamení ve zdi (2002)

Ten starý mal vážne taký maniakálny kukuč :D

Náhradníci (2009)

Ako príbeh nič moc :-) také už sto krát videné :D ale nápad to bol dobrý