Pád do tmy 2 (2009)

Oproti lehké a zábavné jedničce, se dvojka nese v duchu velice nelogického, nudného a zbytečně gore pokračování.

2001: Vesmírná odysea (1968)

Člověk se zamyslí nad celým lidským pokolením a existencí vůbec. Občas fakt nuda, občas naprostá dokonalost. A bylo to vlastně ještě o nečem jiném, než o zajímavých obrazech a náčrtu jakési nedokončené pointy + onen filosofický "podtext"? Asi ne.

Nahý vrah (1992)

Tomuhle stylu asi nikdy nepříjdu na chuť - ta režie s velice nemastným a až trapným humorem a děsným střihem a kamerou.

No moriré sola (2008)

Občas náznaky dobré režie a zajímavých scén (ne, nemyslím žádnou z těch, obsahující násilí), ale jinak slabé. Snímek nejvíc zabíjí ubohé herecké výkony, které z nejhlubší díry tatak vytahuje jedna z hlavních protagonistek, jež snad za celý film ani jednou nepromluví (možná byla němá, nepostřehl jsem).

Man qing shi da ku xing (1994)

Typicky trapný čínský humor, ale zažil jsem horší. Semtam docela dobrý erotický materiál a dobře, semtam i celkem vtipné, ale celkově to na 3* nemá.

Dospělost (2008)

Oproti prvnímu dílu slabý scénář a režie.

Caprica (2009) (seriál)

Oproti skvělému pilotu začíná série velmi slabě a nenápaditě, nedokázal jsem díl ani dokoukat do konce.

Pevné pouto (2009)

Prvních 40 minut s opravdu solidně nadupanou atmosférou, ale zbytek už jen zapadá do vyumělkovaného kýče a nudně se vleče až do konce. Několik scén fakt špicových, zbytek jen průměr.

Domov aneb Kam směřuje naše cesta (2009)

Záběry jsou to vskutku ale vskutku pompézní. Ale to je asi tak všechno. Násilná ekologická agitka jenž podává jen svoji pravdu a není zde ani nejmenší náznak objektivity.

Zvrhlý skřet (1973)

1* za mimiku trpaslíka. Víc jsem si z rychlého proběhnutí filmem nedokázal odnést - víc si vlastně odnést, asi ani nešlo.