Svět podle Mallory (2010)

Kristen Stewart hraje furt stejně. Jinak mě dostává, jak když distributory nenapdá překlad, hodí tam Svět podle ...

Sick Girl (2007)

Damn... Nejdřív jsem chtěl dát za čtyři. Všude sem viděl různé metafory a filosofický přesah a tak, znáte to. Suprové bylo rozbalování dárků (You heard that right). Ale ta scéna v kůlně mě malinko zarazila. Ne, že bych byl takový puritán (koneckonců, z tohoto žánru jsem už viděl ledacos), ale podlě mě trochu sráží film. Možná, že to nakonec fakt byl jen obyčejnej exploitation..

Goldfinger (1964)

My dear girl, there are some things that just aren't done. Such as drinking Dom Perignon '53 above the temperature of 38 degree fahrenheit. That's as bad as listening to the Beatles without earmuffs. # Jojo, Goldfinger.

Bitevní loď (2012)

Velmi solidní rozjezd, na kterém se držel zbytek filmu, ale i tak už to ke konci byla celkem nuda. Akce v poslední třetině furt lepší jak prostředek, ale stejně oproti začátku o ničem. Hlavně uvažování ufounů. Chápu. Transformers. Nebylo to o ději. Ale první třetina se tvářila dost seriózně.

Pina (2011)

Slabší čtyři. Jak dobře shrnul liborek_, moc se tam mluví. 3D velice solidní [Lucerna, Brno].

Blade Runner (1982)

Včera jsem to viděl znovu a musím říct že i po 30 letech (!) tohle jedno z nejlepších sci-fi steam punk žánru furt ne a ne zestárnout.

The Fades (2011) (seriál)

Nuda. Postavy se chovají nepřirozeně, zápletka nedotažená, spousta stereotypů a cliché, a nejhorší je zapojení nemístného humoru do vážných scén a tématu, tak typické pro anglickou produkci. BBC by se mělo držet komediální scény.

Warrior (2011)

Tohle je aspoň box. Za rok 2011 vede rozhodně Warrior.

Ocelová pěst (2011)

Pěkná kravina, kluk otravnější než jeho klon ve Star Wars, spousta patosu, robotí fighty nenápadné, romance obtěžující... jestli box pak Warrior (2011)