Blízká setkání třetího druhu (1977) odpad!

První krok Spieberga a člověk by ho za to nejradši srazil k zemi šutrem. Na vlastní oči uvidíte hnusný zelený mozky z US army, který naprosto bez obalu ve filmu m..daj občanský práva do p..dele. Mimoni mezitím lítaj, dělaj bordel a unášej lidi, z čehož film nevyvozuje důsledky a naopak se tváří, jako by to bylo do h..jzlu dobře. Jako bysme všichni nadrženě čekali na to, až se oběvjej mimoni a budou všude bez důvodu dělat bordel a lízt nám do hlav. Nechápu... A když už to ufo přistane, na což si čert ví proč svítí víc než jaderná elektrárna, vrátěj lidi a nikdo se neptá PROČ je unášeli. Všichni maj huby na zemi a milí vojáčci, který uměj tak dobře střílet dřív než mířej nechaj najednou zbraně skloněný. Film položí spoustu otázek, ukáže spoustu hovadin a naočkuje prostoduché spoustou efektů. Za nic jinýho se tu očividně hodnocení nedává, že???

Love, Death & Robots - Tři roboti: Strategie úniku (2022) (epizoda)

Nějak postrádám vysvětlení toho, jak se naši milí roboti vypořádali s kočkami. Na druhou stranu parádní úvod do třetí série, skvělé pokračování o konci lidstva a lehce očekávatelný závěr. 4*

Love, Death & Robots - 2. svazek (2021) (série)

Dva slabší díly, to jde. Epizod není tolik jako v první sérii, ale ono v závěru o počet zas tak moc nejde. Navíc: Když je z osmi dílů šest plnohodnotný odpal, není pro mě těžké přimhouřit oko. 5*

Love, Death & Robots - Utonulý obr (2021) (epizoda)

A podle mě si druhá série zasloužila lepší závěr. Osobně bych ji ukončil předchozím dílem a ne tímhle. Prostě bych je prohodil. Jinak opravdu zvláštní vizuál. Auta působí až moc reálně. Lidé oproti tomu tolik ne... Nalezený mrtvý obr. Zajímavá myšlenka. A reálně zpracovaná, to uznávám. Mě jen podobné teorie moc neberou... 3*

Love, Death & Robots - Azyl (2021) (epizoda)

Další parádní kraťas. Skvělý příklad praktiky: Neříkej. Ukaž. Jednoduché a geniální. 5*

Love, Death & Robots - Vysoká tráva (2021) (epizoda)

Solidní díl, kterému by slušel celovečerní háv. Pár minut vytržených ze světa, kde se děje něco zvláštního... Do háje, víc než jako díl to na mě působí jako trailer. Na tohle bych si zašel do kina hned. Grafické zpracování je nádherné, postavy super, vše celkem jednoduché... jen mám pořád pocit, že hodnotím upoutávku a ne Love, Death & Robots. :-) ... 5*

Love, Death & Robots - Tři roboti (2019) (epizoda)

Další šokující pointa? Všem nám asi bude vrtat hlavou, proč lidé neměli externí nádrž s kyselinou, co? :-D :-D 5*