Zlodějka knih (2013)

Uvítala bych to v němčině, mělo by to naturálnější šmrnc, ale chápu, že film by se tolik "neprodával". Dobře obsazené, neokoukané tváře, silný příběh dle knižní předlohy.

After Porn Ends (2012)

V dokumentu jsou hvězdy již zralejšího věku, takže lze soudit, že se jejich sláva byla v době 80. - 90. let, kdy těch lidí opravdu nebylo moc a opravdu byli "star". Dneska je to už dávno jinak, ale dřív, podle všeho, ste musíla být svobodná matka, nebo vyhnán/a rodiči z domu a z toho kolotoče pornograf. průmyslu Vás dostalo jen dítě nebo manžela/manželka...

Až vyjde měsíc (2012)

Tak tenhle film vě mě zanechal strašně pozitivní, vřelý a idylický pocit. Po výtvarné scéně to dokonale odpovídá příběhu, herecké postavy skvělé!, i další obsazení. Místy dost absurdní a ironické (schválně). Musím vidět znova.

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Neočekávala jsem příliš. Knihu jsem četla a odcházela jsem s úsměvem na tváři a nadšením.

Hunger Games (2012)

Upřímně jsem čekala, že to bude mnohem horší! Ale takhle je to oddychovka, která není přeplněná až tak kýčovitými scénami. Vlastně je to celkem milé, ale nic Vás nepřekvapí a ani nenadchne.

Městečko Záhad (2012) (seriál)

První řada má český dabing, který je naprosto bezkonkurenční :) A rozhodně to není pro děti. Na Disney bych to nečekala.

Muži v černém 3 (2012)

Teda musím uznat že po dvojce mě to mile překvapilo. Trochu jiná zápletka, jiný humor (který vyžadoval trochu rešerši v minulosti - pobavil velice padající finančník z Empire state building v době krachu na Wall Street atd.:-) ), dobře zvolená doba a tak trochu objasnění, kde že se vlastně vzal ten J a K :-)

Navždy spolu (2012)

Klidnej film s příjemnými protagonisty. Ale ačkoliv jsem věděla, že je to dle pravdivých událostí, něco mi říkalo - bože, to je tak otřepaný. Ona ztratí paměť a ona ho nechce a pak ho zase chce. Ale vesměs se mi to líbilo a jako romantický film bez přehnaných hloupostí a extrémních klišé. Mně osobně by se to líbilo nějak více agresivně sestříhané a více vyprávěné (jak začíná Leo na začátku, že člověk je definovám vzpomínkami).