Lesapán (2015) (studentský film)

Krátký minifilm (20 minut) na námět díla K.J. Erben. Co jiného čekat od Erbena než ponurost, brutalitu a mytologii. To všechno dostanete v kratším, byť napínavém Lesapánovi. Na to, že se jedná o studentský film, více než dobré. Atmosféra z toho přímo proudí. Pokud máte čas, film najdete na YouTube.

Lidská stonožka (2009)

Nejpovedenější díl z už tak špatné filmové série. Tady ten sranec začal a měl také skončit. Originální, nechutné, šokující.

Lidská stonožka 2 (2011)

Tady se hlavní protagonista vykašlal na nějakou hygienu, desinfekci a podobně. Prostě naházel pár lidí do haly, sešil je a konec. Černobílý filtr a nechutný vrátný kvalitu nezvýší.

Liga spravedlnosti Zacka Snydera (2021)

Původní Justice League byl absolutně nudný trash. Snyder's cut je o trošku vylepšenější verze. Je to extrémně natahovaný, vůbec to neutíká, žádná spása toho filmovému omylu se nekoná. Jsou tam scény navíc, které ničemu extra nepomáhají a akorát z téhle srajdy dělají ještě delší utrpení než původní Justice League. Jinak Joker byla asi nejlepší část, což je docela smutný, lol

Like House (2021) (pořad) odpad!

Absolutní přehypovaná srajda. Vyvolení byli v minulosti populární proto, že naházíte úplně cizí lidi, kteří se neznají, do jednoho baráku a dáte všude kolem skryté kamery a počkáte, až se rozhádají. Ale Likehouse jde na to jinak - místo no name lidí dá do vily v podstatě kamarády influencery, (no, tak 3/4 z nich neznám, holt moc toho vlivu nemají.) kteří jsou z TIk Toku, takže klasický český boomer absolutně nepochopí. Banda nesympatických namyšlených troubů mě fakt nedonutí tuhle zbytečnost sledovat dál. Nemluvě o tom, že si teď každý bude říkát, že kdo má vliv na internetu (čili je influencer) je stejně namyšlený hňup jako ten blonďák co si rád dá svíčkovou.

Mad Love (1935)

Rozhodně nejstarší film, co jsem viděl. (1935) Poměrně krátký, hodinový film o nenaplněné lásce doktora Gogola, který skrze intriky chce získat ženu Yvonne za každou cenu. Dojde až k tomu, že manželovi, pianistovi, Yvonne kvůli vlakové nehodě přišije ruce vraha, což začne dělat problémy. Na to, že to je tak starý film, jsem byl překvapen, jak dobré to bylo. Jen ten konec byl takový nedodělaný.

Manželé Stodolovi (2023)

Chladný, děsivý, morbidní. Tak bych popsal tenhle film o páru, který vraždil před dvěma dekádami v České republice. Divákovi se naskytne pohled na Stodolovi, dva zoufalé lidi, kteří jdou pro dočasný zisk přes mrtvoly. O to víc na mě působilo to, že sleduju film na motivy skutečnosti. Herci předvádí neuvěřitelný výkony a celkově Manželé Stodolovi působí jako světový thriller. Opravdový hnus natočený s morbidní krásou.

Marilyn Manson: Deep Six (2014) (hudební videoklip)

Většinou jste mohli z klipů od Mansona vytušit, o čem skladba je... ale tady to úplně nejde.