Když rádio mlčí (2019) (TV film)

Zaujal mě obsah filmu. Příběh super, ovšem nenaplněna všechna jeho možnost. Hrozné herecké výkony a český dabing v podobě Lucie Vondráčkové je souboj o ušní bubínky.

Tygří mléko (2017)

Zajímavý film. Dle popisu filmu jsem nevěděl, co čekat, až mě to příjemně překvapilo. Aktuální situace mladých v Německu, asi až dost reálně vyobrazena. Konec trošku emotivně přiostřený. Herečky skvělý výkon, snad bude šance je ještě vidět!

Až přijde válka (2018)

Než jako odstrašující případ mi těchto 78. minut přišlo jako propaganda a náborový film do NSDAP. Chvílemi mi šel i mráz po zádech. Bůh ochraňuj Slovensko.

Premiér (2019) (seriál) odpad!

Dal jsem tomu i šanci a vydržel až do úplného závěru! Nemohu se dočkat dalšího napínavého dílu plného nových tváří a známých osobností...Váš Jaromír Soukup …

Alien: Ore (2019)

Woow! Tak tohle je fakt nášup! Nejpovedenější díl série! Lokace skvělá...!

Nebezpečná laskavost (2018)

Ahoj Mamky! Super. Blake je nehorázně sexy. Anna perfektní výkon...a ten zamíchaný konec? Super!

Koptashow (2019) (pořad) odpad!

Tohle je trapárna nejvyššího kalibru! Koptu můžu, ale vtipný není.

Trojí život (2018) (TV film)

Dalo se na to koukat, dokonce jsem se i několikrát zasmál. Nápad létat do Londýna a Hamburku, vždy na tři dny je perfektní! Jediné mínus pro mě je obsazení Hany Vágnerové, z téhle neherečky, která na mě mává Trivágem každý den z TV, jsem už poněkud rozdrážděn! Naopak Kubařová excelentní, navíc moc hezká! :-)

Sushi z East Side (2014)

Zajímavý příběh po kterém vím, že jsem ještě nejedl kvalitní sushi a musím to napravit! V komentářích hodně zlého na herečku, nebyla zase tak škaredá, sic bych ji tipoval více na indku, než mexičanku, ale to je osobní pohled. Jinak je to další typický americký happy end. Ještě mi tam chyběla nějaká nešťastná láska (ale to už přeháním :-) )!