Pomsta: Milostný příběh (2017)

Konečně zase koukatelný filmek s Cagem. I když holka si o to trošku říká, tak systém (soud a vyšetřování) záhadně nezafunguje a tam přijde na scénu policista Nicolas, který vezme spravedlnost do svých rukou. Filmek se dá dokoukat (na rozdíl od jiných filmů s Cagem). Super scény u Niagarských vodopádů.

Zlo nikdy nespí (2016)

Moc se mi líbil nápad. Když si představím, že nějaké dítě tohle může prožívat... Místy to bylo i strašidelné, ale spíše bych to hodnotil jako thiller nežli horor. Klučina na roli perfektní + Kate Bosworth. Jen je škoda, že za poslední roky jsou spousty takových a podobných filmů a všem něco podstatného chybí aby byly TOP!

47 metrů (2017)

Dalo se, ale další film na toto téma... Ač by se zdálo, že je to zase to samé, přeci jen tohle je pravděpodobnější než scénář Mělčin, či jiných podobných filmů. Věřil jsem, že je na konci žralok opravdu sežral :-). Škoda, dalo se vytěžit více.

Ztracené záznamy z Vietnamu (2011) (seriál)

TOP! Vietnamský konflikt je jedno z mě blízkých témat. Dokument je fajn, ač je zase jen z USA pohledu. Škoda, že nebyl více zmapován život a podmínky života vojáků ve Vietnamu mimo akci... Každopádně dávám pět hvězdiček! Prosím více takových dokumentů!

Temná strana dveří (2016)

Fajn námět, jen myslím, že z tématu bylo možno vytěžit více ! S.W. Callies je krásná herečka, ale nevím, zdali její maximum nebyl útěk z vězení... Líbilo se mi zasazení do Indie, kdyby se děj odehrával někde v USA bylo by to tak na hvězdičku.

Strážci vesmíru (1993) (seriál)

Jedna hvězdička za dětství na Supermaxu! Doufám, že se k tomu mé děti nedostanou. Je to hrozná hovadina se stále se opakujícím dějem! :-/

Strašidelný dům (2003)

Nedávno viděno poprvé. Moc na takové filmy nejsem. Na druhou stranu se nabízelo, že s Eddiem Murphym se člověk nudit nebude. Možná jen díky němu a Marshe Thomason jsem nedal hodnocení odpad!. Je to spíše film pro menší děti, dospělému to žádný + nedá.

Oslněni sluncem (2015)

Tak za mě pecka! Tohle mě moc překvapilo. Hlavní postava celý film skoro nemluví, až na pár zachraptění! Co se týče místa natáčení, ani jsem nevěděl, že nějaká Pantelleria vůbec existuje. Navíc až na ten deštivý den sluníčko zahřívá celý film, až se člověku chce k moři. Taky Dakota Johnson podle mě už v žádném filmu, kde nebude nahá hrát nebude :D Myslím, že evropský film jde čím dál tím více nahoru! Jen tak dále...

Baby Driver (2017)

Od názvu filmu jsem nečekal nic, vlastně jsem se na něj díval jen kvůli Kevina! Celkově perfektní obsazení, možná i dobře, že přítelkyni hrála Lily James, a ne původní Emma Stone. Nakonec jsem se ani chvíli nenudil a film si celkově užil... Není ani chvíle, kdy by se divák nudil... má to docela drive! Za mě příjemné překvapení.

Sto let odpuštění (2016)

Typicky americký film na typicky americké téma! Určitě je plusem pokus toto natočit v Evropě. Další určitě super věcí je, že se film neodehrává v Madridu, Barceloně, Paříži nebo Londýně, ale ve Valencii! Jinak děj je chvílemi spíše nudný. A konečná politická vsuvka je dokonce možná zbytečná!