Obi-Wan Kenobi - Část I (2022) (epizoda)

Nejhorší otvírak na planetě. Nechápu kdo tomuto může dát 5 hvězd a napsat že to byl ústřik. Jakože lidi lehce se proberte, celé je to líný, dialogy zbytečné jako zatím celý seriál. Myslel jsem si to od začátku, protože kdo by se chtěl dívat na to jak OBI-WAN DŘEPÍ NA Tatooine. Očividně všechny furt a stále baví jeden a ten samý písek.... Přičemž svět Star Wars má tak zajímavé planety a příběhy, jenže nééé vole. Toto je ještě možná horší než boba. Uvidíme co přinesou další díly.

Co kdyby...? (2021) (seriál)

What If...? Velmi zajímavé. Jakožto jednotlivé epizody to funguje velmi dobře. Zajímavé příběhy, které si berou inspiraci z komiksů. Má to ale jeden háček. Autoři se snaží z What If...? udělat nějaký funkční celek. No a to bohužel vůbec nefunguje. Některé příběhy jsou dobré jíné špatné, ale jejich propojení je otřesné. Nefunguje to, snaží se to nějak hrát na emoce, ale prostor vžít se do nějaké z postav je prakticky nulový, protože každou postavu vidíme jen jeden díl. Cekově to působí spíše jako slátanina náhodných příběhů zakončená pokusem o nějaký Avengers level threat konec, kdy bubu Ultronek zničí multiverse. Zatím asi to nejslabší co Marvel Disney seriály předvedli.

sKORO NA mizině - Rododendron (2021) (epizoda)

Jak tady čtu komentáře, tak naprosto nerozumím těm kteří napíšou: „Neměli pokračovat“ nebo „Naprosto zbytečné pokračování“. Vybrali peníze od lidí, když vyberou danou částku, tak vypustí a vytvoří další díly. Je vidět že tvůrci toto vzali velmi zodpovědně a vytvořili velmi důstojné pokračování. Na to jak to skončilo, tak zápletka je sice slabší vůči ostatním dílům, ale i tak velmi kvalitní zajímavá a zábavná.

Star Wars: Vadná várka - Shledání (2021) (epizoda)

Po dlouhé době kvalitní díl. Ty díly před tím prostě a jednoduše stály za starou belu. Bohužel seriál je zbytečně a uměle prodlužován. V půlce série se stane docela velký zvrat. Bohužel mám strach toho kam dál seriál bude směřovat. Zatím seriál nadhodnocen a to hodně.