• Fantasy

Ďábelská posedlost (2015)

Nejděsivější jsou horory, podle skutečné události. Vyšetřování v hororovém podání s dobrou atmosférou. Nečekejte běžný horor. Vše se odehrává téměř na jednom místě, a to ve výzkumné laboratoři. Hlavní herečka to zahrála skvěle. Velmi zajímavý film či dokument. Závěr velmi zajímavý. Doporučuji. Hvězdiček 4

Můj nejoblíbenější marťan (1999)

Příjemná rodinná komedie, kde vnikají zajímavé situace. 😀 Ten mluvící hadr je super. 😀 Hlášky: "Udělej jí to prstem." 🤣 "Mají IQ bramboráku." 🤣 Poznámka: Jednu scénu se vyplatí si pustit zpomaleně. 👍👀 Je to dost HOT scéna. Nápověda. Čas 1:14:58. Hvězdiček 4

Máme prachy! (2024)

Tak jo. Co jste ochotní udělat pro (výhru), a co pro to, aby jste ty prachy dostali. Film se skládá z několika příběhů, ale nemá celkově důvod být tak dlouhý. Dochází k zajímavým situacím. Soundtrack dobrý. Poznámka: Spíše by to měl být seriál na díly, cca 20 minut. Hvězdiček 3

Kapitán Ron (1992)

Tohle je divný, ale má to vtipné scény. Bohužel žádná není tak dobrá, aby to zaujalo. Možná snad ta scéna ve sprše. Závěr byl více než jasný. Dobrodružné to ale určitě je. Hvězdiček 2

Bláznivá dovolená v Evropě (1985)

Filmu není vytknout. Naplněný snad vším, co se nemá na dovolené stát. Šílená jízda napříč Evropou? Ano, s Griswoldovími to lze snadno zažít. 😀 Scény a hlášky jsou TOP. Otec rodiny nese jen samou zkázu všude kde se objeví. A tak to mám být. 😀 Poznámka: Chevy Chase prostě válí. Hlavně ty jeho dialogy. 😀 Nechybí ani slavná písnička. 👍 Hláška: "Ta kurva!" Je TOP! 😂 Poznámka: Ty Odry hovory do Chicaga jsou také super. 🤣 Soundtrack je také super. Doporučuji. Hvězdiček 4

Křižovatka smrti 3 - Tentokráte v Paříži (2007)

Scéna v tělocvičně je legendární. 🤣🤣🤣 Ale jeptiška a řidič taxíku jsou také TOP. 😀 Opět skvělá jízda, hlášky, scény, a další... 😀 A co že jde tentokráte? To je vlastně jedno. Všechno je super, a skvěle funguje i zde. Divák se baví po celou dobu, a to důležité. Poznámka: V půlce filmu se mluví francouzsky, což může být problém. Doporučuji. Hvězdiček 4

Křižovatka smrti 2 (2001)

Zábava? No jistě. 😀 Celé se to drží humoru prvního dílu. Tentokrát ale v Hongkongu. Pořád super hlášky a super scény. Dva hlavní hrdinové jsou pořád super, a jedou maximální tempo. Doporučuji. Hvězdiček 4

Křižovatka smrti (1998)

Ti dva to umí rozehrát. Los Angeles se bude otřásat v základech. 😀 Ale divák se bude trhat smíchy. 😀 Všechno parádně funguje, a herci jsou super. Je tu humor i hlášky, ale i super scény. Nejlepší je, že i u dramatických scén se budete trhat smíchy. Prostě herci umí improvizovat skvěle. Doporučuji. Hvězdiček 4

Pan Černý pás (2024)

Asi jsem to nepochopil, ale tohle měla být komedie? Samé trestné činy a násilí? No, tak v dnešní době asi už ano. Svět je teď jedna velká komedie sám o sobě. Na mě to jako komedie nepůsobí. Téměř na konci je emotivní scéna. Poznámka: Film by byl zajímavý, ale bez žánru komedie. Poznámka: Souboje dobrý, to je ale tak všechno co film nabídne. 🤔 Hvězdiček 2

Harold a kouzelná pastelka (2024)

Tohle se nepovedlo. Mohlo to být mnohem zajímavější. Takhle to byl obrovský bordel, kde některé postavy byli úplně zbytečné. Poznámka: Ten kluk Mindel opravdu na nervy. (Nesympatický!) Nemám co dodat. Jedním slovem nuda. Ani pro děti to není vhodné. Hvězdiček 2