• Fantasy

Saw: Hra o přežití (2004)

ZAHRAJEME SI TAKOVOU HRU! Pokud tohle uslyšíte, je už pozdě! Poznámka: Sledujte a poslouchejte každý detail! Právě se rozjela smrtící hra, co má jasná pravidla. Ač to zní neuvěřitelně, je to vlastně jednoduché. Ale..., má to několik háčků, co je třeba sledovat. Nic není takové, jak to vypadá. Zde se ukáže, jaký je doopravdy váš intelekt. Herecké výkony super. Herecké obsazení dobré. Příběh super. Poznámka: To že je i pokračování, už asi každý ví. Doporučuji, ale jen dospělým. Člověk hodně pochopí. Hvězdiček 5

Black Panther: Wakanda nechť žije (2022)

Zajímavý děj, přichází mnoho nového. Dost se toho změní, připravte se. Herecké obsazení známé. Herecké výkony dobré. Efekty super. Prostorový zvuk TOP! 👍 Soundtrack dobrý. Poznámka: Závěrečná scéna je nostalgická. (Dává smysl.) Poznámka: Jako vždy, následují po skončení filmu další jedna scéna. Hvězdiček 4

Zóna smrti: Čas odplaty (2015)

Akční to je, ale je v tom guláš. Rozhodně to není jako Ong Bak. Poznámka: Málem jsem to nedokoukal do konce. Ten film jsem asi úplně nepochopil. Poznámka: Znovu to vidět nemusím. Sorry, tohle se nepovedlo. Scény nejsou všechno. Herecké výkony skvělé. Herecké obsazení dobré. Příběh dobrý. Scénář nudný. Hvězdiček 2

Trestná lavice (2005)

Dejte vězňům šanci, a i oni ukáží, že za něco stojí. Zajímavý příběh o nápravě vězňů v jedné věznici, tím nejdivnějším způsobem. Celkem tu nechybí ani humor. Příběh je super. Scény super. Soundtrack TOP. Hvězdiček 3

Rallye smrti (2008)

Tomu říkám pech a vážně smůla. Tohle by chtěl každý vidět, ale nikdo zažít. Poznámka: Ta autíčka mají vážně šmrnc. A všechno je jinak, než to vypadá. Herecké výkony dobré, hlavní herci TOP. Herecké obsazení velmi dobré. Příběh super. Efekty vážně zajímavé. Scény super. Hvězdiček 4

Deník Bridget Jonesové (2001)

Bláznivá romantická komedie, co dostala pokračování. Je těžké věřit lidem. Zvláště když se pořád zrazují. Bridget to teda neměla snadné. Boj o ženu začíná. A kdo že bude bojovat? Chlapy si tady s ženami rozhodně hrají tu svou. Je už docela standart, mít sex a nemít vztah. Pak to ale tak všude vypadá. Tady to ale osud zamýšlel jinak. Úplně jinak. Herecké obsazení dobré. Herecké výkony TOP. Příběh je zajímavý. Ty Bridget scény. 😄 Soundtrack TOP. 👍 Doporučuji. Hvězdiček 4

Zoo - Sestru nezradím (2023) (epizoda)

No, tohohle herce jsem nečekal. 🤔 Asi vím, kdo ho tam nabídl. 😄 Pan postavou kuchař. 😄 Musím uznat, že Michaela Pecháčková krásně zpívá. Skvělá náhrada za Evu. 👍

District 9 (2009)

Trošku přemýšlíte, jestli to je film, nebo dokument. No co si máme myslet o tom chování. Kdo tu vlastně na koho útočí? Ale asi by mě to nepřekvapilo, kdyby to tak bylo. Tak závěr jsem takhle nečekal. Už dlouho jsem takové hodnocení pro sci-fi nedal. 👍 Člověk se nad sebou i zamyslí. Herecké výkony TOP. Herecké obsazení dobré. Prostorový zvuk výborný. Příběh TOP. Hudba super. Efekty velmi dobré. Doporučuji. Hvězdiček 5

Vyměřený čas (2011)

Dostat se do neuvěřitelné situace, že každý další den máte jen 24 hodin života. Čas, kterým se platí život. Čas, který každý den sledujete na levé ruce. Čas, který vám ubíhá vteřinu po vteřině. 0 vteřin, znamená smrt! Neuvěřitelný film, který mě pohltil od začátku až do konce. Jednou se probudit, a zjistit, že všechno je jinak než se zdálo. Nápad na scénář TOP! Efekty velmi dobré. Příběh neuvěřitelný. Herecké výkony vynikající. Herecké obsazení velmi dobré. Poznámka: Kdo by tohle tempo udržel, a jak dlouho? Závěr je epický. Teoreticky by mohlo být i pokračování. Doporučuji. Hvězdiček 5

Zvíře (2001)

Film, se zajímavým nápadem na příběh. Některé scény jsou dobré, jiné slabé. Celkem je to ale koukatelné. Komedie to je. O humor tu není nouze. Poznámka: Ta slečna byla velmi milá, ale... Zajímavý konec. Hvězdiček 3