• Fantasy

Hvězdná brána - Thorův vůz (1998) (epizoda)

Tak tohle je naprostej masterpiece! První oficiální střetnutí s Asgardy a jejich neuvěřitelně luxusní nástup. Scéna jak se vynořili z mraků a vymazali Goa'uldy jako by to nebyl žádnej soupeř, byla luxusní a už vím, co dalšího za šílený projekt postavím v MC. Zatím bych řekl (pro mě) nejlepší díl. Z tohohle jsem byl opravdu odvařenej...a furt jsem!

Futurama (1999) (seriál)

Kam se hrabou Simpsnovi a další seriály tohohle typu. Tohle je prostě legendární a legendární to i zůstane. Miliardy vesmírnejch hlášek od Bendra, totální debilita Frye, neohroženost a chytrost Leely, senilní šílenství a nápady Profesora, láskyplná a odstrčená Amy, byrokrat a největší šéf v prolézání Hermes a v neposlední řadě náš všemi nenáviděný, ale přitom vtipný doktor Zoidberg. Co víc si přát od téhle vesmírně nadupané jízdy. Banda jak má být. Čím novější díly, tím je to lepší! Jo a... Polipte mi můj naleštěnej zadek! :D

Futurama - Mezitím (2013) (epizoda)

Konečně jsem dostal to, na co jsem se těšil celou dobu, co jsem koukal na Futuramu. Fry požádal o ruku a vzal si Leelu. Nic lepšího tu nebylo. Nejlepší díl celého seriálu. Velmi krásný, dojemný a úctyhodný. Teoreticky by se dalo udělat pokračování úplně vpohodě, kdyby tam na konci něco řekli jinak. Ale co už, dalšího pokračování se už asi nedočkáme, ale myslím, že tohle bylo nejlepší zakončení, co mohlo Futuramu a Frye s Leelou potkat. Moc hezké, někdy si to pustím celé znovu :)

Star Trek: Nová generace - Slupka všeho zla (1988) (epizoda)

Nevím jak kdo, ale tenhle díl, přesněji jeho konec, mě dokázal rozbrečet. Teda držel jsem se, ale moc nescházelo, bylo to krásné. Doufal jsem, že ji ta bytost vrátí, když pohořela, ale nakonec ne. Pokud vím (snad), tak jsem Yarovou viděl i v dalších sériích, tak doufám, že nějak obživne. Super emoce a Picardova paráda, co mu řekla jako hologram bylo to nejhezší z celého dílu.

Útěk z MS-1 (2012)

Celý film byl docela vážný až na našeho agenta Snowa. Odehrává se v blízké budoucnosti, což mám docela rád. Vše bylo poměrně pěkně zpracované včetně zrady. Když už jsem si myslel, že je fakt konec a rozhodoval jsem se mezi 3 a 4 *, tak doslova v posledních 10 sekundách filmu, tam Snow zandal takovou bombu, že mě to naprosto odrovnalo. Plná věznice šílenců, co by jste čekali.

Ochránci (2017)

Tak si to shrneme. Je to ruská verze X-men, to je úplně jasný. Jediný rozdíl je v tom, že to je celé v Rusku a mutanti nejsou od přírody, ale genetiky. ................Mohu vklidu říct, že z tohoto nápadu šlo vytřískat mnohem, ale mnohem více. ................Na hudbu si nepamatuju. Střih hroznej a herci vzhledem dobrý, ale s hraním to už je horší, kromě té blondýky. Jako pardon, ale když v jednom střihu jsou nějak ti herci otočení a v dalším, co je okamžitě po něm, jsou zase jinak, tak to už je fakt blbý. Konec je uspěchaný a ne ani moc pěkný. Záběry mohly být také mnohem epičtější, co se týče té věže. Prostě dobrý nápad s hrozným provedením. Ovšem zase podotýkám, že to je bráno dost realisticky, což ty postavy a jejich schopnosti tomu odpovídají oproti X-menům, kde je tam telepat, támhle holka, co ovládá počasí atd. Je to mírnější se dá říct.

Futurama - Návrh Nekonečno (2010) (epizoda)

Tak tenhle díl byl teda fakt nejvíc luxusní s tunou, ale tunou naprosto dokonalých hlášek a scén. Úplně mě to odrovnalo a ten další díl to dodělal. Už nemůžu :D

Ježek Sonic (2020)

Krásná animace s hezkým příběhem, hromadou vtipným scén a sonickou rychlostí. Co víc si přát? Tenhle zážitek vás nenechá ani na chvilku zpomalit pod rychlost zvuku, takže si vemte pořádné brýle. Rozhodně vás bude zásobit vtipnými scénkami, to určitě. Největší bombu celého filmu, ale musím vypíchnout a to je samotný záporák EggMan, který je naprosto dokonalý. EggMan disponuje pokročilou technologií dronů a zbraní, ale ani to nestačí na vyrovnání sonické rychlosti samotného Sonica. Ovšem jeho vlastní pocity ho zničit mohou a ty jsou také jeho největší slabinou, ale i silou. Jak to asi dopadne? Uvidíte sami! PS: potitulková scéna je spoiler na 2. díl! Už se mega těším.

Star Trek: Nová generace - Trosečníci (1988) (epizoda)

Teda, díl kupodivu nebyl špatný jak se zdálo. Rozhodně to vylepšil chraptící kapitán Picard na konci, to bylo dost vtipné.