ONEMANSHOW: The Movie (2023) odpad!

Otrasne. Toto sa ani nedalo dopozerat. Je pekne vidiet, ze bez Markusa bude Kazma tvorit len odpad.

Sviňa (2020)

Je mi z toho na grcanie ked si clovek uvedomi, ze 90% je hola realita.

Chappie (2015)

Potencial to malo obrovsky ale ten pako na najvyssej stolicke to dosral. Skoda.

Syn zmaru (2014)

Chcel som dať 4* ale keď ich tam nasúkam 5 tak sa celkove hodnotenie filmu zmení zo 69% na 70. A to sú už poväčšine filmy ktoré, ma nesklamali. A tento ma fakt nesklamal.

Babovřesky (2013) odpad!

Uz by som tohto rezisero scenaristu premenoval na Zdenek Troska. Ja sa divim ze, mu nikto da este prachy na taketo sracky.

Odvážní (2011) odpad!

Druhý diel požiarnickej trapošiny, tentoraz z policajného prostredia. Škoda strateného času pri pozeraní tohto odpadu. Pri "prvej" kresťanskej ságe som nedokázal presvedčiť samého seba, aby som to dopozeral do konca. A musím uznať, že to bolo rozumné rozhodnutie. Pri "dvojke" som sa donútil a tým skazil bodové hodnotenie. Prvých 40 minút *** a zbytok --***** . Pri výbere filmu budem musieť viac pozerať aj na režisérov a obsah. Potom by sa nestalo, že takéto niečo si prinesiem domov na pozretie. Na konci filmu som na konferenčnom stolíku hľadal vypolstrovaný košík na hodenie eura, aby cirkev bohatla ešte viac. ............................................................................................................................................................................................................................ AGITOVAŤ: vystupovať (obyč. verejne) za nejakú myšlienku al. proti nej • robiť agitáciu • presviedčať • získavať: agitujú, presviedčajú, získavajú ľudí, aby volili ich stranu • horliť: agitovať, horliť za dobrú vec • kortešovať (získavať voličov, expr. horlivo sa za niečo zasadzovať) • prehovárať • nahovárať • navrávať (na niečo) (slovník cudzích slov)

Jeden den (2011)

Romantické klišéééé... ? Nech, ale čo ak Vám to pripomenie Váš život ? Niečo čo ste fakt skutočne prežili ? A z otrepanej frázy sa stane za 107 minút Váš "true story". Ak to niekto zažil pochopí a ak nie tak tu je link na niečo pre Vás. :) http://www.csfd.cz/film/220982

Zkouška (2009)

Tak takto si ja predstavujem výberové konanie na voľnú pozíciu! U nás Vás oťukne týpek čo ešte včera dokladal lekvár v Tesku, s pochybným IQ. Poväčšine ten istý týpek šéfuje miestu o ktoré sa uchádzate, tak že nie je veľmi vhodné povedať mu o ňom svoj názor okamžite. A časom to tak tiež nemá význam, lebo postupom času prídete na to, že on je svojím nadriadeným tak hlboko zakliesnený, že Vám neostáva nič iné, len sa zaradiť do stáda vykukujúcich. :)

Americká krása (1999)

To čo žijete vy, je to to pravé ???? Raz mi jeden "asociál" (mimochodom, človek s vysokoškolským titulom) položil túto otázku, keď som sa ho pri jeho asi troch promile opýtal, prečo to robí ? Upozornil ma na to aby sme my "normálny" neodsudzovali ten ich alkoholický svet, kým si to na vlastnej koži nevyskúšame až po hranicu kam sa dostal on. Tam je ten ich svet úplne o inom ako ho vnímame my. :)