Jen mi dál lži (2022) (seriál)

Po dlouhé době zajímavý seriál, který jsem byla schopna dokoukat do konce a opravdu mě bavil! Jediné co, tak mi opravdu vadila neatraktivita Stephena. Nějak jsem to ale přežila :)

Divočina (2014)

Zajímavý film. Hlavní téma je seberealizace, což všechny nemusí bavit/zajímat. Mě ano a věřím, že to bude bavit kohokoliv kdo se do toho trochu ponoří, nebo se jen nechá unést Reese Witherspoon.

Indiana Jones a nástroj osudu (2023)

Začátek slabší, konec lepší ale lehce nevyužitý potenciál příběhu. Pro nostalgii ale 4 hvězdičky

Dobrá sestra (2022)

dobře zpracované, na mě trochu natahovačka ale chápu, že se museli řídit reálnými situacemi.

Barbar (2022)

originální a stále překvapující, došla mi slova.

Nenávist (2020)

Marně snažící se američani o napodobení japonského originálu, marně. Filmu chybí atmosféra, která je klíčová. Celý film stojí na tzv. jumpscarech, které jsou velmi předvídatelné. Zlatý originál!

Z každého konce (2022)

zajímavý nápad ale na mě až moc zalité sluncem. Za mě by bylo fajn, kdyby do filmu bylo přidáno trochu reality, tzv. vše vždy neskončí dobře.

Waves (2019)

Film mi přišel nekonečný, ale v dobrém slova smyslu. Celé mi to přišlo dost reálné a hodně silné. Lidé, kteří nejsou empatičtí pocítí všechny emoce, které se snaží tento film vyvolat.

V řetězech (2006)

Ze začátku to vypadá jako dobrá úchylárna, ale ve finále povedený film, kde Christina Ricci nezklamala.