Lovelace: Pravdivá zpověď královny porna (2013)

"Ublížil jsi mi" "To byla vášeň" "Vlastně jsem v pornoprůmyslu strávila 17 dní, to mě přece nedefinuje" Příběh Lindy Lovelace přímo volá po filmovém zpracování a to se vším všudy. Kde je "Dog fucker", problémy s drogami, vězení, nepodařené pokusy vymanit se z pod nálepky "pornohvězdy", druhé manželství... nepadlo slovo o těchle sračkách, kterými se musela probírat. Tohle je jen lehký náčrt. Navíc nemůžu říct, jestli se tvůrci přímo inspirovali životem Lindy Marchiani nebo reálnou, náborářskou technikou pasáků. I když konec filmu je šťastný, titulky doprovází smutná hudba jako rekviem nad zničeným životem.

Merlin - Season 1 (2008) (série)

I když jsem se nestala imunní proti filmovým klišé a nepovedeným dějovým linkám, postupem času jsem si jaksi všechny postavy zamilovala a příběh už pro mě není tak důležitý. Díly na sebe nenavazují, neexistuje tu černobílé rozdělení postav na dobré špatné, dokonce i drak se ukázal jako sobecký a necitlivý. Rozporuplná i postava krále, který nemilosrdně zabíjí nevinné, ale nakonec je "hodný a dobrý král", který jen činí nezbytná rozhodnutí, aby ochránil svůj lid. Ale dělá pořád dokolečka stejné a stejné chyby. Nebohý Merlin snáší tyranii od svého kámoše, fotbalisty ve zbroji a i když je roztomile přitroublý, je jediná osoba, která dokáže myslet jasně. A tak jsme viděli jak Merlin žehlí maléry svých nadřízených a seriál by snad mohl i skončit, ale vypadá to šechno jenom jako začátek.

Mimi šéf (2017)

Trhlý animák s poselstvím. Lidé dávají přednost roztomilým zvířátkům před neroztomilými a uřvanými dětmi. To je pointa, dává to smysl a taky jsem se bavila.

MINDHUNTER: Lovci myšlenek - Epizoda 10 (2017) (epizoda)

Chudáčka Holdena všichni jen buzerují, zatímco on je jediný, kdo něco pořádně dělá a neschovává se za knížkami, nebo kancelářským stolem.

MINDHUNTER: Lovci myšlenek - Epizoda 8 (2017) (epizoda)

Holdenova přítelkyně se všem přestala líbit a je moc dobrý nápad ji nějak vystrčit ze hry. Mimohodem, to jak si tihle panáci moc rádi brousí ego, má odpověď na všechno.

MINDHUNTER: Lovci myšlenek - Epizoda 9 (2019) (epizoda)

Nejhorší je, že jim místy nechybělo aby vraha chytili. Holden měl dobré nápady, ale málo podpory. Je smutné, že případ, kde skutečného ani vraha nechytili stál Billa rodinu. Na tom, že případ skončil dost blbě mohly politické čachry, radnice, která si cpala peníze do vlastních kapes, hysterický dav, policisté, co odflákli svou práci (spali na hlídce, neschopní nainstalovat štěnici). Vyšetřování vedlo k různým lidem a zároveň nikam.

MINDHUNTER: Lovci myšlenek - Epizoda 9 (2017) (epizoda)

Hysterická přítelkyně dojde za Holdenem. Promiňte, ale co čekáte, že udělám? Vašemu manželovi jsem výrazně doporučil, aby toho nechal a on nás poslal někam. Od začátku ten chlap, navíc v tom svém sedmdesátkovém ohozu vypadal jako pěkný úchyl.

Minotaur (2006) odpad!

Skoro se divím, že tenhle film nezničil Hardymu kariéru. Na filmu nenacházím mnoho pozitivního k hodnocení, víceméně to splňuje požadavky něčeho jako "film". Čili nějaký story tu je, sem tam drámo, banda postav s určitým charakterem. Ale jak se taková sračka dostane na veřejnost mezi lidi je mi stále záhadou.

Movie: The Movie (2012) odpad!

unikla mi pointa, sestřih holywoodských hvězdiček v bizarních situacích (Matt Damon jako obří ostružina), ale nebylo to vtipný, to fakt ne!!!