Riverdale - Kapitola 40: „Velký únik“ (2018) (epizoda)

Ďalšia super epizóda. Útek bol spravený veľmi dobre a prepojenie G&G a príbehu bol super. Koniec nás znovu nechal napätých na ďalšiu časť.

Riverdale (2017) (seriál)

Pre teenagerov tento seriál ako stvorený. Výborný seriál so super hlavnou štvoricou postáv. V prvej série rieši banda teenagerov vraždu, ktorá každou epizódou prinesie niečo nové. Príbeh sa vyvíja dobre, tak ako postavy. V druhej epizóde sa tam objaví tzv. Black Hood, ktorý není až tak zaujímavý, ale rozhodne je to skvelý záporák. Hudba je v oboch sériach super, tak ako aj napätie, ktoré pri niektorých prípadoch je naozaj veľké. Skvelý seriál s ešte lepšími postavami. 10/10.

Avengers: Infinity War (2018)

Brati Russovi opäť ukázali ako má vyzerať kvalitný film. Proste bomba. Tak ako pre veľkého fanúšika Marvelu, tak aj pre obyčajného diváka čo sa prišiel zabaviť. Film má 150 minút, ale nebola tam žiadna chvíľka, kedy by ste sa nudili. Film má veľmi rýchle tempo čo je podľa mňa dobre, ale zas pre obyčajného diváka čo nevidel predošlé filmy to môže byť trošku zmätené, pretože film nemá čas predstavovať jednotlivé postavy. Keď sme u tých postavách, je pravda, že ich tam je viac ako 60, ale každí mal aspoň pár minút pre seba ukradnuté. Trošku sklamaný som bol, že niektoré hlavné a dôležité postavy v MCU dostali menej priestoru. Interakcia medzi jednotlivými postavami je bombová. Presunieme sa ďalej k hlavnému záporákovi. Marvel hovoril, že Thanos bude najlepší a najdesivejší záporák MCU. A musím povedať, že mali pravdu. Rozhodne je to najlepší záporák v MCU. Má veľmi reálnu motiváciu, prečo to vlastne robí, není to len obyčajný "padouch" čo chce všetko zničiť, lebo mu niekto ublížil. Dokážete ho pochopiť, niekedy mu aj fandiť. Rozhodne IW patrí k najlepším filmom od Marvelu. Za mňa 10/10. Big up.