• Krátkometrážní

Nirvana: In Bloom (1992) (hudební videoklip)

Javak možno sa mýlim, ale kto ma naj song smells like teen spirit nie je skutočný fan, lebo skutočný fan má rad iné songy od nirvany. Videoklip niečo fakt dobré a hudba je super.

Nirvana: Lithium (1992) (hudební videoklip)

Kaposlav ty si normálny, radčej by si chcel počúvať lil pumpa a podobné sračky. Výborná hudba od Nirvany, text super, spev nemam o čom a videoklip je ok.

Nirvana: Sliver (1993) (hudební videoklip)

Čo sa týka hudby tam nemám o čom, videoklip je celkom zaujímavý a vtipný, proste je to Nirvana a kvalita je zaručená.

Můj přítel Monk (2002) (seriál)

Výborný serial. Monk je proste super týpek, ktorý sa bojí malej špinky na jeho rukách, no jeho schopnosť detektíva sú fakt dobré, myslí mu to a vie vyriešiť zapeklité prípady. Detektívky nemusím, ale toto je výnimka; štipka humoru tiež k tomu patrí.

Jak funguje vesmír (2010) (seriál)

Poučné, zaujímavé a pravdivé informácie o našom nekonečnom vesmíre. Zaujímam sa o vesmír a toto mi strašne pomohlo pochopiť, čo vlastne sa vo vesmíre deje, z čoho vytvorený, aké typy planét a hviezd sa tam nachádzajú a aké sú veľké. Na také typy dokumentov by som pozeral aj celý deň, výborný program, ktorý popri tých programov, ktoré sú na markíze a jojke je elita. *****

Griffinovi (1999) (seriál)

Fakt dobre urobený animák, ktorý je skôr určený pre starších, pretože niektoré scény by deti nepochopili. Dobré postavy ako Peter Griffin, Stewie alebo Glenn Quagmire, dobré scény, určite tento sitkom vás pobaví. Určite sa oplatí si pozrieť aspoň jeden diel.

Shrek (2001)

Výborný animák s veľkou kvalitou, dabingom a vtipom. Zaručený smiech a zábava.

Shrek 2 (2004)

Asi najlepšia časť zo všetkých, ktoré boli natočené. Dobrý príbeh o tom, že výzor neznamená to, že si zlý človek. Bolo mi ľúto Shreka, pretože každý si robil z neho srandu ako vyzeral, no keď vypil lektvar, každý ho mal už v láske. Nepáčila sa mi "dobrá" víla, ktorá naoko sa tvárila, že je naozaj dobrá, no nebola, lebo chcela aby jej namyslený syn Krasoň sa ožinil s Fionou, ale Shrek sa nevzdal a bojoval za jej lásku a spravodlivosť. Super rozprávka, ktorá patrí medzi moje najobľubenejšie. *****

Susedia (2006) (seriál)

Nie je to až také trapné, že by sa to nedalo pozerať, skôr je problém, že to nie dostatočne vtipné, aby to niekto pozeral. Herci nie sú zlí, skôr ten scenár nie až taký dobrý, no u slovenských seriáloch sme si nato zvykli.

Shrek Třetí (2007)

Asi najhorší diel od shreka. Nebolo to zlé, ale ani nie veľmi dobre. ***