• Krátkometrážní

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Červený trpaslík rozhodne patrí na špičku britcomov, ba až do sekcie kultov a to oprávnene. Čo diel, to kopa skvelých hlášok, skvelý herci, skvelý britský humor, skvelé prostredie (moja srdcovka sci-fi), proste skvelé skvelé skvelé... a predsa to má chybu; skončilo to.

Falešná hra s králíkem Rogerem (1988)

[MFF Cinematik 2010, Piešťany] Keď už som to videl asi 3. či 4. raz, prišlo mi to také ... nudné. Možno za to mohla pokročilá ranná hodina, alebo celkom stupidné animované vtípky, ale nemalo to šmrc. Možno niekedy nabudúce.

Kocourek se vrátil (1988)

Chytľavé a roztomilé :) Ten koniec bol geniálny. Plných 5*. Ale zlatá mačička

Ples bláznů (1988)

[Letní filmová škola 2011, Uherské Hradiště] Pink Eiga v plnej kráse? Olaf Möller nás upozornil, že nič podobné sme doteraz určite nevideli a postupom času to zmení náš pohľad na svet. V jednom mal určite pravdu.

Baeus (1987)

A to nám tvrdia, že ženám ide aj o charakter a nie len o vzhľad, mrchy sú to :P

George and Rosemary (1987)

Opäť ma viacej zaujal rozprávač viac ako všetko ostatné. Animácia príjemná, padla mi do oka, ale dej zase taký nijaký. By ma zaujímalo, kto rozdáva tých oskarov.

Girls Night Out (1987)

Nesympatická animácia, nesympatický dej, nesympatické hodnotenie.

Rich Little Bitch (1987) (hudební videoklip)

[Letní filmová škola 2011, Uherské Hradiště] K videniu na YouTube

Thru the Wire (1987) (hudební videoklip)

[Letní filmová škola 2011, Uherské Hradiště] Celkom pochmúrny videoklip k celkom pochmúrnej pesničke, chlapík to však nakoniec zvládne ;-)