Štěstí je krásná věc (2020) odpad!

Co to sakra bylo? Snad každá postava byla totální idiot, scénář napsal nějakej kretén a režisér jel asi na drogách. Polovina vtipů trapně vyčpěla a druhá byla prostě trapná. Sledování tohoto počinu vyloženě fyzicky bolelo.

Liga spravedlnosti Zacka Snydera (2021)

Hodnocení strašně přestřeleno kvůli srovnání s původní JL. Je to dlouhý, je tam strašnej digitální bordel o né úplně vysoké kvalitě, občas skřípe scénář, ale celkovej feel z toho filmu mám dobrej. Z některých scén jsem měl husinu jak málokdy, občas jsem zase málem usnul. Když to vezmu jako celek, tak excelentní (ikdyž dlouhý) film. 85% (být to "první verze" z roku 2017 a né až teď, dostalo by to tak 65%, ale "origo" je oproti tomuto příšerná sra*ka, takže nadhodnoceno)

Wonder Woman 1984 (2020)

Co to sakra bylo? Jak se jim povedlo přejít z vážně povedené jedničky na takový hovno? Hlavní dva "záporáci" jsou týraní blbečci co nemaj ani vizi, jen víceméně neví z které do které a snaží se to nějak uhrát. WW je naštěstí stejná, co v jedničce, takže jí toho nemám moc co vytknout. Herecky dobře zahrané, ale scénář a řežie na přesdržku. 40%

Bourák (2020)

Tohle bylo přesně to, co v týhle bohem zapomenutý zemi chybělo. Rock'n'rollová parody-komedie o jednom šíleným zapadákově kterej ujíždí právě na Rock'n'rollu. Herecké výkony dobré, kostýmy slušné, efekt jízdy v autě schválně špatný, režie dobrá. I přes všechna pozitiva si to ale nezaslouží víc, jak 3 hvězdy. Ptáte se proč? Postavy nemají hloubku, nic moc o nich nevíme, hudba je špatná (přesněji hudba dobrá, ale Ruppert jako ve většině případů hrozný) a scénář též není nic moc (správně střeštěný, ale plytký). Když se to bere jako parodie na film, tak je to skvělé, jako skutečný film je Bourák průměrné České dílko. O 100% lepší než například 3Bobule, ale i tak 60%

Poslední chlap na Zemi (2015) (seriál)

Prvních pár epizod bylo excelentních, pak se to celý podělalo a kvůli trapnosti se to nedá ani sledovat. Skvělý potenciál zabitý debilitou mezilidských vztahů. 40%

District 9 (2009)

Co? To je jediná správná reakce na film. Jedná se o realistické zobrazení toho, co by následovalo po příchodu "přátelských" mimozemšťanů. Realistické, až to bolí (vážně, sledovat to bylo utrpení). Film má dobrý vizuál, ale tím to končí, scénář je vcelku nesmyslný a postavy plytké. Film nevysvětluje vůbec nic ohledně ufonů, takže celý je nehorázně nelogický. Těch pár volovin co se tam děje sice vysvětleno bylo, ale pozadí není téměř ani nastíněno. Nápad dobrý, vzhled a efekty též, ale zbytek strašná bída. 59%

Enola Holmesová (2020)

Heh. Dle recenzí jsem čekal vcelku dobrý film, ale už po prvních 20minutách mi došlo, že příběhu tam moc nebude a vážně to bude o rozvoji hlavní postavy (který je též téměř nulový). Někteří by to nazvali feministickou slátaninou přiživující se na postavách A. C. Doyla, ale já (skoro) ne. Je to vcelku ucházející navázání na svět, ale knihy N. Springerové asi nesahají románům A. C. Doyla ani po kotníky, takže z toho nemůže být rovnocenný soupeř. Jedna hvězda za obsazení, druhá za vizuál a třetí za ("ukradené") postavy.

Za každou cenu (2016)

Nevěděl jsem co mám čekat. Film, který jsem si pustil kvůli obsazení mne mile překvapil. Možná je to výkonem herců, možná dobrou hudbou, možná poučením, že zločin nezůstane nepotrestán (a nebavím se o vykrádání malejch bank). Příjemná oddychovka. 79%

Artemis Fowl (2020)

Čekal jsem to dle recenzí horší. Spousta dialogů je nelogická, příběh dětinsky jednoduchý, ale má to skvělý vizuál. Když u toho člověk vypne, tak je to příjemná pohádka jako SpyKids. 65%

Drive (2011)

Film vychválený do nebes který je šíleně nudný. Řidič co má očividně mnoho poruch stylu psychopatie, scénář až šíleně plytký, příběh nehorázně ohraný a soundtrack plný nechutně synťákových skladeb. Film si ale zaslouží tři hvězdy za *obsazení *kameru a *vizuál (jakožto auta či různorodé barvičky), nic víc tam není. 60%