• Pohádka

Candy Candy (1976) (seriál)

Ach ty vzpomínky.. :) V kterém roce to tak mohli dávat???

Ceny Thálie 2010 (2011) (pořad)

Tak CENY THÁLIE předány a upřímně mi to přijde rok od roku horší! Nemám na mysli oceněné, těm to přeji, ale tu organizaci! Nikdy si nezvyknu, proč jsou nominovaní posazeni na jeviště. Divák tím pádem přijde o to napětí a překvapení z toho, kdo získá cenu za celoživotní dílo! A co mělo letos znamenat vystoupení nominovaných před vyhlášením dopředu na jeviště, to už mi hlava vůbec nebere! Děs… Kéž by se to příští rok změnilo. (Kéž se příští rok podaří sehnat dostatek financí na další vyhášení).

Černá labuť (2010)

U tohoto filmu jsem přestal dýchat - to ani není možné, jaký výborný výkon Natalie Portman podala, neskutečné, neuvěřitelné!!!!!!!!

Dráček Šikuláček a Méďa Oliver (1983)

Ty jo, pohádka mého dětství, musím dát pět hvězdiček, protože mě to vždycky dostávalo :o) ale tak minimálně 10 let jsem to neviděl :o)

Dům se zelenou střechou (2010) (TV film)

Čekal jsem úplně jinak pojatý dokument, ale toto mě velmi mile překvapilo. Zajímavé osudy.

Dvojí život (1939)

Zajímaví herci v neobvyklých rolích. Skvělý výkon Míly Pačové! Jinak dějově - klasika.. :)

Esther (2007) (TV film)

Zajímavý dokument podávající přímo zprostředkované informace o kulturním životě v Terezíně během druhé světové války, konkrétně významnou divadelní hru - Esther. Podle mého náhozoru velmi cenný dokument především tím, že máme možnost vidět zde na posledy na televizní obrazovce Hanu Bělskou.

Ghetto jménem Baluty (2008)

Myslím, že by z toho byly spíše dva zajímavé dokumenty, takto mi to přišlo docela ošizené a výpovědi přeživších zkrácené a přitom by byli jistě velmi zajímavé! Škoda!

Habermannův mlýn (2010)

Velmi povedený film na výborné téma, to oceňuji. Místy bych jen více roz vinul děj, ale celkový dojem velmi dobrý!