Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Animovaný
  • Komedie
  • Drama
  • Akční
  • Krimi

O mně

Jsem dítě 90. let. Sleduji filmy a seriály z 30.-90. let minulého století.

 

Na rozdíl od většiny své generace, a většiny dnešních generací mladistvých, mne nebaví moderní filmy a seriály. Dnešní mládeži v 99% případů vůbec nejde o film jako takový. Jde jim hlavně o to, aby film obsahoval co nejvíce krve, střílení, sexu, sprostých slov a všech těchto moderních móresů.

Samozřejmě, existují lidé mé i dnešních generací, které též baví sledování klasických starých filmů jako mě, ale takových je v dnešní době velmi málo.

 

Aby se mi nějaký moderní film zalíbil, tak musí opravdu stát za to. Ale většina dnešních filmů už nemá tu kvalitu, jaké měly staré filmy. Navíc Zlatá éra českého a slovenského dabingu je už dávno pryč. A dabing je 2. nejdůležitější věc, kterou na filmech hodnotím. 1. nejdůležitější věc pro mne je film jako takový.

 

Já vždycky říkám: "Jsou filmy, které jsou excelentní a skvělý český nebo slovenský dabing z nich dělá filmy na nejvyšší úrovni. Pak jsou filmy, které za moc nestojí, ale skvělý český nebo slovenský dabing z nich udělá filmy o několik tříd kvalitnější. V opačném případě, jak tomu bývá hlavně poslední léta, vznikne k filmu dabing, který jej naopak člověku zcela znechutí. A nakonec jsou filmy, které stojí za starou belu a většinou k nim vzniknou dabingy, které ten film udělají ještě horší, než je (týka se to hlavně filmů, vznikajících v dnešní době)."

Ovládací panel
2 body

Reklama

Reklama