Dr. Jekyll & Mr. Hyde (2003) (TV film)

Fim me oslovil opravdu krasne nove zpracovani a jelikoz jsem necetl knizni predlohu tak jsem byl v napeti az do konce

Experiment (2010)

Americký remake nepřináší v podstatě nic nového až na mnohem lepší herecke výkony. V téhle oblasti bych chtěl především pochválit Foresta Whitakera , který psychopaty hererecky zvládá na jedničku. Popravdě bych ani nechtěl vědět jaký je to ve skutečnosti človek.....Tahle představa mě mrazí po zádech, ale především je to vynikající herec.

Futurama: Benderovo parádní terno (2007) (video kompilace)

Klasika Matta Groeninga, kterou si okamzite oblibite pokud milujete Simpsonovi. Temer v celem filmu jsem byl v kreci smichu mozna i casteji nez u noveho filmu Simpsons The movie. Bender a Dr. Zoiberg to jsou proste bozi postavy =)

Hannibal - Zrození (2007)

Ano, první krůčky jsou těžké. Mladík Hannibal je poněkud ještě nezkušený a k profesionalitě ho dělí pomsta , kterou nosí jako břemeno a nezmizí ani po dokonání díla. Chybou je pouze pokulhávající režie, ale na to že Peter Webber se pomalu rozjíždí??..... no uvidíme kam dojede.

Henry (2011)

4. MFF Cinema Mundi Brno

Hitman (2007)

Zatim jsem stihl zhlednout anglickou verzi v horsi kvalite a sam jsem zasnul jak se film povedl. Bylo par momentu ktere mi k 47 trochu nezapadali. Musim fakt rict ze u nekterych scen jsem mel hrdosti slzy v ocich, byli temer vystrizene ze hry. Obzvlast scena na zachode ktera je hodne charakteristicka pro Hitmana. Tak doufejme ze se uz brzy dockame prijemneho pokracovani naseho oblibeneho chladnokrevneho zabijaka. =) (hodnotim pouze anglickou verzi v low kvalite, na HD kvalitu DVDrip s CZ titulkama se´mozna zvysi)............................. Bohuzel se moje hodnoceni nezmeni nebot drobne chvilky v pribehu nejdou zanedbat to se scenaristum opravdu nepovedlo tak budem drzet palce treba v dalsim filmu

Hodiny (2002)

Chvilky v tomto filmu se zdají poněkud depresivni. Dokonala predloha dokonale filmove dilo. Titul který si zaslouží oslovení "pro náročné". Vybornou hereckou roli tomu dodava moje oblibena Nicole Kidman, neskutecny snimek ktery me dostal kazdym detailem a nema konkurenci ve svem druhu. jak kdysi rekla Virginie Woolfova: "Je tedy život pevně zakotvený, nebo se ustavičně mění? Ony dva protiklady mě doslova pronásledují... Pomíjivost lidského bytí na mě působí tak silně, že často říkam zbohem...."

Hra (1997)

David Fincher je muj nejoblibenejsi reziser a tenhle film urcite patri mezi jeho vyborne zacatky. I kdyz trochu slabsi prubeh filmu vas naladi do rozpolozeni pri kterem by jste i na chvilu skocili pro piti ale rychle se vratili. Ale poslednich 20 minut bylo ohromujici a do posledni chvile jsem sam nevedel jak to dopadne. Hlavne posledni vyrazy nejistoty jestli jsme furt ve hre

Hvězdná brána: Archa pravdy (2008)

Film nezklamal, i kdyz nektere scenky replikatoru mi spise pripominaly terminatora, ale i tka zaujal a jelikoz jsem veliky fanousek stargate tak jsem byl v napeti temer cely film

Hvězdná brána: Hluboký vesmír (2009) (seriál)

Nový tým, nové planety. Ano je to všechno v novém kabátu a navíc to působí všechno realističtěji než předchozí SG seriály. Musim uznat že svět Stargate ma nového bratříčka který tuhle ságu posouvá o pěkný kus vpřed. Jen budeme tiše věřít našim starým známým scénaristům aby serial dějově neposlali do kytek. Jěště rád bych podotknulů perfektní herecké výkony. Opravdu jim jejich roli věříte s každou větou co vysloví. Hlavně Robert Carlyle. Lod Destiny se opravdu povedla. Takže třetímu SG seriálu přeju velké úpspěchy neboť tenhle svět má šťávu, která stojí za vymackání. ( a že už se mačká pěkně dlouho =D )