Rozčarování - Schody do pekla (2019) (epizoda)

Popravdě jsem čekal, že se v pekle naše trojka zdrží. Nicméně jsem rád, že se příběh hýbe tak kvapně kupředu.

Rozčarování - Rozčarodějka (2019) (epizoda)

Zatím trochu pozvolna, ale jsem stejně ohromně rád, že máme tuhle milou blbůstku zpátky. Luci opět válí!

Rédl - Ivana (2018) (epizoda)

Už jsem se zase trochu ztrácel a nedokázal udržet pozornost celou stopáž. Ale jsem rozhodně zvědav na vyvrcholení.

Rédl - Komu se dá věřit? (2018) (epizoda)

Druhá epizoda již leccos vysvětlila a Novotný s Hoffmanem dokazují, jak rozmanité role dokážou zahrát. Válcují snaživého Sokola, u kterého si ovšem cením, že se upsal také něčemu hodnotnějšímu, než je šaškování v Tvojí tváři.

Rédl - Prokurátor (2018) (epizoda)

Musel jsem si během sledování přečíst zdejší popis, abych nebyl dějem naprosto zmatený. A to už považuju za chybu. Seriál by mi měl umět sám vysvětlit, o co vlastně jde.

Big Mouth - Hanbokněžník (2018) (epizoda)

Jestli to takhle bude pokračovat dál, tak začnu mít Big Mouth i radši než mnou oslavované Brickleberry.

Big Mouth - Co je na prsou tak zvláštního? (2018) (epizoda)

Nevím, zda jsem v první sezóně vůbec udělil někdy 5 hvězd, nyní každopádně konečně musím. I podle zdejších obecných čísel je poznat, že se show hodně vytáhla a je pořád úchylná, ale setsakra vtipná.